Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Швидше! Вище! Сильніше!

3.jpg

Традиційно у  вересні Україна відзначає День фізичної культури та спорту. 10 вересня відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. Всеукраїнський олімпійський урок – це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми і проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах, позашкільних навчальних закладах, інших навчальних закладах, на центральних майданах міст і селищ по всій території України.
Кам’янсько-Дніпровський НВК також із задоволенням кожного року приймає участь у цьому заході. Так і в цьому році 9 вересня 2016 року пройшов відкритий урок фізичної культури. Метою заходу була популяризація фізичної культури і спорту, олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя. Вчитель фізичної культури Микола Олегович Різниченко ознайомив учнів із символікою та історією виникнення Олімпійських ігор, долучив школярів до активного освоєння системи олімпійських цінностей та виховання потреби здорового способу життя. Урок був дуже цікавий та видовищний, бо на ньому були присутні особливі гості – учні, які вже багато років займаються різними видами спорту.
Учень 11 класу Антон Хамандрик перший розпочав свою розповідь про те, як він захопився боксом. Він продемонстрував свої нагороди, розповів про кожну з них. Роман Супрунов ознайомив присутніх з особливостями свого заняття – футболом. Катерина Полежаєва запрошувала всіх бажаючих до лав волейбольної команди. Розповіла про те, як завжди мріяла сама туди потрапити і про те, що тільки наполегливий спортсмен досягає найвищих результатів. Цікавим був виступ Дениса Сізова про те, як розвивалась його кар’єра, адже він займається вільною боротьбою.
Учні 8-А класу підготували доклади про сучасних олімпійських чемпіонів, таких як американський плавець Майкл Фелпс, ямайський спринтер Усейн Болт, Юрій Чебан - гребля на каное, Олег Верняєв - спортивна гімнастика, Жан Беленюк – греко-римська боротьба. По закінченню уроку присутні учні задавали запитання гостям-спортсменам. Старші наставники в свою чергу побажали всім наснаги, впевненості. Урок закінчився колективним фото.
Микола Різниченко, вчитель фізичної
культури Кам’янсько-Дніпровського НВК