Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Шкільне життя – цікаве й різнопланове, якщо приймати в ньому активну участь

Вітаємо усіх школярів нашого району з початком нового навчального року і бажаємо цікавого шкільного життя!

Наша учнівська республіка вже активно навчається і змістовно розважається: готуємося до туристичних змагань і підбиваємо підсумки Тижня спорту. Вся Україна 14 вересня зустрічала День фізичної культури і спорту, у зв’язку з чим в Іванівському НВК проходили змагання: турнір з футболу, фізкультурне спор-тивне свято, Всеукраїнський Олімпійський урок, конкурси на кращий малюнок на тему «Я люблю спорт» та кращу фотографію «Спорт – це стиль життя». Перші місця у велоестафеті та пожежно-прикладній естафеті здобули учні 4,6, 7, 9 класів, другі – 3, 5, 8, 11 кла-сів, а почесне третє – спортсмени 10 класу. Легкоатлетичний крос показав спортивну витримку, швидкість і красу наших бігунів. Найшвидше пробігли дистанцію: Оля Федорова, Коля Наливайко, Дарина Панькова, Вова Ткаченко, Іра Алексеєнко, Андрій Кучерявий, Валя Гевяк, Вадим Шаповал – вони посіли І місця. Другі місця у: Лєри Дмитренко, Артема Агєшина, Ані Гуржий, Влада Яблочко, Лізи Федоренко, Богдана Тодорчука, Ані Подворчан, Артура Степаняна. Треті місця для своїх класів вибороли – Віка Зайцева, Давид Щеглов, Ксенія Зверєва, Саша Гуржий, Катя Боровик, Віталій Новіков, Женя Пашетнєва, Дмитро Колихаєв.
Свято спорту пройшло весело та цікаво, усі залишилися задоволені, особливо переможці, які отримали грамоти. Ми мріємо про те, щоб небайдужі люди, меценати чи спонсори, згадали про свої шкільні роки та допомогли школі матеріально або подарунками, як у інших школах району. Щоб на різних конкурсах і змаганнях вручалися призи, нагороди, кольорові тематичні грамоти, цікаві книжки…
Спортивні досягнення, як і інші, будуть внесені до екрану «СУПЕР клас», аби наприкінці року міністерства від учнівського самоврядування змогли визначити кращі класи у семи номінаціях, серед яких – «СПОРТИВНИЙ».
Ю. ГОЛОБОРОДЬКО,
А. ФЕДОРОВА,
Міністерство
інформації учнівського самоврядування