Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Слова вдячності вам, любі вчителі!

Наша рідна школа стала теплим затишним місцем для нас, сьогоднішніх одинадцятикласників. Вчитель зустрічає малечу, навчає читати і писати, знайомить з великим світом знань. Перша вчителька стає для нас другою мамою, їй ми можемо довіритися, поділитися найсокровеннішим.

В цьому році первачків зустріла молода і активна вчителька –Валентина Леонідівна Ковач, а разом з нею у молодшій школі багато років працюють її колеги, такі ж творчі й заповзяті: Наталя Павлівна Бєлікова (класовод 2 класу), Тетяна Михайлівна Жученко (класовод 3 класу), Наталя Григорівна Прач (класовод 4 класу). За одинадцять років навчання ми порозумілися з чудовими вчителями точних наук: Оксаною Тарасівною Хмурою, Людмилою Григорівною Костенко, Юлією Володимирівною Пашетнєвою. Свої знання, свою душу дарують нам, учням, прекрасні педагоги природничих і філологічних наук: Наталя Анатоліївна Юдова, Людмила Іванівна Кравченко, Світлана Анатоліївна Біла, Ірина Петрівна Комиса, Олена Валентинівна Пенькова. Весь дружний вчительський колектив очолюють незамінні, авторитетні і мудрі наставники: директор навчально-виховного комплексу Володимир Володимирович Білий та його заступники: Валентина Федорівна Заїченко і Лариса Василівна Назаревич. Протягом 40 років працює в Іванівській школі Валентина Іванівна Борисенко, вона випустила не одну зміну учнів, перевірила сотні зошитів, показала дітям красу рідного краю у мандрівках та екскурсіях. А ще хочемо розповісти про одну цікаву особу. Як ми боялися зустрічі з нею, а точніше, з ним! Бо класним керівником виявився серйозний педагог – Олександр Семенович Бєліков. Олександр Семенович, ми Вас більше не боїмося, а дуже-дуже любимо! Наші слова вдячності, поваги і любові хочемо висловити вчителям-ветеранам Іванівської школи, побажати здоров’я на довгі роки.
Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з вашим най-улюбленішим святом – Днем вчителя! Посміхайтеся більше, живіть радісно, хай ваше майбутнє буде безхмарним і щасливим! Щиро дякуємо вам за кожний цікавий урок та корисні поради, за ваше терпіння та високу професійність. Ми любимо вас, бо ви – найкращі!
Учні 11 класу та всі школярі Іванівського НВК