Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


  • user warning: Duplicate entry '4185604' for key 'PRIMARY' query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('Вспоминаем вместе. Новая история Великой Знаменки', 'node/3451', '', '54.173.35.129', 0, 'v1b9qn5u57r8v51tq0stpk8uo7', 364, 1500740091) in /home/nadmin/public_html/modules/statistics/statistics.module on line 64.
  • warning: Creating default object from empty value in /home/nadmin/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

новости

Головне питання – ремонт доріг

Голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерій Свєшніков спільно з головою районної ради Геннадієм Олененком 17 липня 2017 року провели робочу зустріч з керівництвом облавтодору та райавтодору, депутатом Запорізької облради Володимиром Тарасовим, головою Водянської об’єднаної територіальної громади Сергієм Єрмаковим з питання стану автомобільних доріг у районі та про необхідність проведення капітальних ремонтів на окремих ділянках автошляхів.

Роботи по реконструкції компресорних станцій на старті

Нікопольським регіональним управлінням водних ресурсів проведений тендер на проведення робіт із захисту від підтоплення Кам’янсько-Дніпровського району. Проект називається «Реконструкція Кам’янської та Знам’янської компресорних станцій», про це ми неодноразово говорили на сторінках газети.

Так держать! Поздравляем!

8-9 июля 2017 года в венгерском местечке Кишкуплачазе прошел заключительный этап чемпионата Европы по FIM Мотокроссу в классе EMX OPEN, где победителем стал наш земляк – пилот, представляющий Украину – Владимир Тарасов.

Місцеві податки і збори є складовими дохідної частини місцевих бюджетів

Шостого липня у Водянській сільській раді під головуванням голови Сергія Вікторовича Єрмакова відбулося третє засідання сесії сьомого скликання. Треба зауважити, що з метою забезпечення соціально–економічної стабільності в громаді, депутатський корпус виважено та помірковано приймав відповідні рішення, без зайвих амбіцій, направляючи свою діяльність на підвищення добробуту громадян.

Генеральний план міста – важливий і необхідний документ

Генеральний план – це найважливіший документ у сфері містобудування, який затверджується органами місцевого самоврядування та визначає розвиток території на найближчі роки.

Усі посадові особи працюють як одна команда

Командно-штабне навчання з територіальної оборони, з метою вивчення питань організації управління в ході ведення територіальної оборони, вивчення єдиних поглядів та порядку організації взаємодії між військовим командуванням та місцевими державними органами розпочалося в нашому районі 4 липня.

Друга сесія об’єднаної територіальної громади

23 червня відбулась друга сесія Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади, на якій було розглянуто 61 питання порядку денного.
Депутати, продемонстрували злагоджену та конструктивну роботу у прийнятті рішень із ряду важливих для життєдіяльності об’єднаної громади питань.

Відповідь отримали

В квітні місяці на п’ятнадцятій сесії Кам’янсько-Дніпровської районної ради було прийняте рішення «Про звернення депутатів Кам’янсько-Дніпровської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання», яке запропонував прийняти від депутатського корпусу депутат Кам’янсько-Дніпровської районної ради Микола Вікторович Кеку

Увага! Пряма лінія

У четвер, 22 червня 2017 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко Павло Іванович.
Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном: 0-800-503-508.

У четвер, 22 чеврня 2017 року в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович.

Право на безоплатну правову допомогу

В приміщенні Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги 9 червня відбулася робоча зустріч між представниками Кам’янсько-Дніпровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції і бюро.
Метою зустрічі стало обговорення питання налагодження співпраці щодо встановлення спільної та скоординованої роботи для забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги засуджених.