Главная
гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тривожні дні зими 1944 року

ЖОРСТОКІ БОЇ ЗА ВИЗВОЛЕННЯ НАШОГО КРАЮ
В результаті блискуче проведеної військової операції лютневим днем 44-го було визволено село Дніпровку. У боях хоробрістю і відвагою відзначилися сотні солдат і офіцерів, багато з них знайшли останній притулок у дніпровській землі.

Та день 5 лютого навіки залишився в історії нашого села, як День його визволення.
Урочистою і водночас скорботною ходою пройшли депутати, представники громадськості, військовослужбовці, жителі села від сільської ради до пам’ятника та могил загиблих воїнів. Цього дня як ніколи раніше, незважаючи на лютий мороз з найвіддаленіших куточків села, за покликом серця йшли і йшли люди, зігріваючи біля серця квіти, вирощені на підвіконні чи придбані у добрих людей, як дарунок і вдячність воїнам, що врятували їм життя.
Ця дата зібрала сивочолих ветеранів, учнівську молодь, солдатських вдів і щасливих молодих матерів.
В ПОЧЕСНІЙ ВАРТІ - ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ
Відбувся мітинг присвячений 68-річниці визволення Дніпровки від німецько - фашистських загарбників та вшанування пам’яті визволителів нашого краю. Його відкрив і виступив голова сільської ради Віктор Андрійович Риболов.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. До підніжжя пам’ятника та могил загиблих воїнів покладають вінки та квіти.
За визволення нашого села сплачено дорогою ціною.
Поминальну панихіду за воїнів, що віддали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини, відслужив настоятель Свято - Михайлівського храму, протоієрей отець Сергій.
Життя продовжується.
Його дарували всім прийдешнім поколінням воїни - визволителі. Про це йшлося у виступі гуртківців Будинку дитячої творчості.
…Слава Вам, воїни,
Слава безсмертні,
Вічну хвалу весь народ вам співа,
Страху не знали ви,
Смерть подолали ви,
Пам’ять про вас у нашім серці жива.
Напередодні сільський голова Віктор Андрійович Риболов відвідав та привітав з Днем визволення Дніпровки односельців - ветеранів Великої Вітчизняної війни і вручив їм подарунки.
У підготовці та проведенні заходів спонсорську допомогу надали: Роман Михайлович Бондарчук, Володимир Іванович Окороков, Роберт Сергійович Пензієнко, Віталій Валерійович Пого-рєлов, Семен Федорович Гарбузов, Юрій Михайлович Лохматов, Іван Павлович Котілівець та інші. Висловлюємо їм щиру подяку.
Доземно вклоняємося ветеранам, усім хто сьогодні своєю напруженою працею звеличує Україну.
Нехай квітує наша рідна Дніпровка, нехай святий хліб буде на кожному столі. Доброї вам долі, шановні земляки, миру, злагоди і достатку.
Наталія ЖУКОВА, директор сільського Будинку культури

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

ПРОВЕРКА
Защита от спам-рассылки:
Введите символы (без пробелов), изображенные на картинке.

Календарь

Февраль 2012
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 1 2 3 4