Главная
гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Зустріч

Вибір є у кожного…

Поширення дитячої та молодіжної злочинності є надзвичайно гострою проблемою та є наслідком багатьох соціальних проблем, існуючих у сучасному суспільстві, таких як зниження рівня життя населення, виховання дітей в кризових сім’ях, проблеми зайнятості та працевлаштування, поширення зловживання алкоголю, наркотичних речовин дітьми та молоддю та ін.

З одного боку, дані проблеми є вагомими причинами існуючої протиправної поведінки, з іншого – особисті якості людини також значно ускладнюють ситуацію. Тому пріоритетним завданням працівників Кам’янсько-Дніпровського РЦСССДМ у роботі з даною категорією клієнтів є профі-лактика негативних явищ, соціально-небезпечних хвороб, зменшення агресивної та девіантної поведінки дітей та молоді. З цією метою, 29 грудня 2011 року, у рамках Новорічно - Різдвяної акції, у приміщенні районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю представників Енергодарського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Запорізькій області та настоятеля Храму ікони Божої Матері «Знамення» отця Анатолія відбувся духовно - просвітницький захід для дітей та молоді, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.
Захід був проведений з метою розвитку духовності та моральних цінностей неповнолітніх та молоді, розвитку вміння керувати власною поведінкою, протистояти негативному зовнішньому середовищу, профілактиці соціально-небезпечних захворювань.
Повчальною та цікавою виявилася бесіда отця Анатолія з засудженими. На доступній для дітей мові настоятель Храму висвітлив проблему існування добра і зла, ознайомив зі шляхами його подолання, важливості свідомого вибору у житті кожного. На прикладі життя Святого Миколая Чудотворця отець Анатолій розказав дітям про важливість повсякденних вчинків у житті людини, про свідомий вибір кожного: « чому служити – добру чи злу, Богу чи навпаки…», та про те, як важно мати в собі силу проти-стояти неправді, противитися злу, насиллю.
Під час цієї зустрічі працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготували для юнаків відеолекторій про проблему поширення соціально-небезпечного захворювання – туберкульозу та ознайомили присутніх з методами захисту від цієї хвороби.
Вікторія ВЕЛИЧКО,
спеціаліст відділу
соціальної роботи РЦСССДМ

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

ПРОВЕРКА
Защита от спам-рассылки:
Введите символы (без пробелов), изображенные на картинке.

Календарь

Январь 2012
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29