Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ділова зустріч на потребу дня

Зроблено перший крок назустріч один одному. Усі зрозуміли, що спілкуючись можна не лише почути про проблеми, а й швидко знайти шляхи їхнього вирішення спільними зусиллями.
Багаторічна практика європейських країн показала: одним із найважливіших інструментів правоохоронної діяльності є взаємодія з населенням. Для того, щоб поліція могла ефективно контролювати ситуацію на певній території, вона повинна враховувати потреби мешканців, а отже індивідуальний підхід є вкрай необхідним. Такий підхід передбачає готовність громадськості взяти на себе частину відповідальності за загальну якість життя у громаді, а полі-ція, у свою чергу, повинна почути громаду і діяти відповідно до її вимог та інтересів. Разом з тим, партнерство між поліцією і населенням, може бути успішним лише за умови довіри з обох сторін.
До того ж, депутат, як офіційний представник інтересів територіальної громади, самостійно оцінює наявну інформацію про стан прав громадян як правопорушення чи його відсутність. Інколи для правильної оцінки фактів депутату може знадобитись допомога юристів. Мені простіше, бо я сам за фахом юрист. Заради справедливості, треба відмітити, що в більшості випадків життєвий досвід будь-якого депутата дозволяє йому з легкістю визначитись у категоріях «справедливість», «порядок», «закон».
Не варто, розповідати читачам газети, що поліцейські будні – це цілодобова охорона громадського порядку та оперативне реагування на серйозні виклики життя. Й виклики перед поліцією бувають різноманітними: у лічені години та хвилини врятувати від посягань кримінального світу життя людини, її майнових прав, гарантованих Конституцією України свобод, своєчасне виявлення та профілактика правопорушень серед різних прошарків населення. І це не так просто! І для цього потрібна висока професійна підготовка, безстрашність та відданість професії правоохоронця. І ці якості притаманні нашім правоохоронцям.
Під час зустрічі 22 липня з керівником Кам’янсько-Дніпровського ВП Енергодарського ВП ГУНП в Запорізькій області Іваном Романенком ми розмовляли про роботу дільничних інспекторів поліції, про їх важку працю. Взагалі, більшість полісменів, удень та вночі на бойовому посту, а інакше й бути не може, бо лише поліцейський, незважаючи на труднощі, зупиняє у самому зародку протиправні дії порушників громадського спокою. Зробити ефективнішою роботу правоохоронців може кожен - для цього просто потрібно не бути байдужими.
Крім цього було обговорено ряд важливих питань щодо: вдосконалення роботи поліції, побудованої на взаємодії та партнерстві поліції і громади. Обговорені заходи направлені на підвищення рівня дотримання противокарантинних заходів та запобігання розповсюдження гострої респіраторної інфекції COVID-19.
Розмовляли про створення мобільних груп в громадських місцях, до складу яких будуть входити працівники поліції та активісти, які небайдужі до всього що відбувається навколо, з метою забезпечення безпеки та спокою. Начальник відділку поліції зазначив, що потужною підмогою в роботі поліції стали камери спостереження, які встановлені в громаді, але потрібне встановлення додаткових камер спостереження з метою протидії злочинності, більш швидкого та якісного розкриття злочинів. Зупинялися і на впровадженні та реалізації проекту «Поліцейський громади».
Особливу увагу звернув Іван Романенко на необхідності співпраці всіх громад Кам’янсько-Дніпровського району, в тому числі й міста Енергодару, а також вказав на шляхи об’єднання та розвитку співпраці.
За результатами зустрічі, яка стало початком співпраці поліції з громадою Кам’янсько-Дніпровського району, був складений план подальшої реалізації обговорених питань, впровадження та розвитку нових проектів, направлених на створення та підтримку безпеки на ввіреній території.
Під час зустрічі я, безумовно, висловив подяку співробітникам поліції за якісну роботу та сумлінне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків.
У принципі, як раз з метою зробити співпрацю між поліцією і громадськістю тіснішою і результативнішою, і була ініційована мною ця зустріч.
Іван Алергуш,
депутат Кам’янсько-Дніпровської міської ради.