Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ОПЕРАТИВНО ТА ВЛАСНИМИ СИЛАМИ

На засіданнях Оперативного штабу з дотримання профілактичних і протиепідеміологічних заходів та недопущення поширенню на території Кам’янсько-Дніпровської міської ОТГ коронавірусу COVID-19, голова громади Володимир Антоненко неодноразово зазначав, що кожен працівник та службовець підприємств та установ громади має бути забезпечений засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) та дезінфікуючими засобами. Адже ці люди виконують свої службові обов’язки та забезпечують сталу життєдіяльність нашої громади під час карантину і оголошеної надзвичайної ситуації.

Але, так склалося протягом останніх тижнів, що ЗІЗ та дезінфікуючі засоби стали дефіцитними товарами. Наразі дуже проблематично знайти постачальників, у яких є в наявності зазначені товари. Деякі постачальники, які мають ЗІЗ та деззасоби у продажу, враховуючи величезний попит, пропонують придбати їх лише за готівку. Окрім цього, процедура виділення коштів, укладання договорів та придбання необхідних ЗІЗ може тривати досить тривалий час, а захистити жителів громади необхідно якомога швидше.
Саме тому, Володимир Антоненко, розуміючи важливість та нагальність проблеми, щоб убезпечити людей та не допустити розповсюдження епідемії у нашій громаді, оперативно перейшов до дій.
Наприкінці минулого тижня за власний кошт голова Кам’янсько-Дніпровської громади придбав засоби індивідуального захисту (500 шт.), дезінфікуючі засоби (100 шт.) та перчатки гумові (600 од.). Знайти необхідне було нелегко, у зв’язку зі значним попитом на цю групу товарів. Усі ці засоби захисту отримали:
- працівники соціальної сфери, які обслуговують літніх людей, людей з інвалідністю, родини з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах тощо (КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), КУ «Кам’янсько-Дніпровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді);
- працівники КД МКП «Карат», КП «Водоканал», КП «АГРОЗНАМ’ЯНКА», КП «Міський ринок об’єднаної територіальної громади», які забезпечують надання комунальних послуг в громаді (вивіз сміття, забезпечення утримання території громади в належному санітарному стані, водопостачання тощо);
- співробітники, які забезпечують сталу роботу міської ради як органу місцевого самоврядування в умовах карантину та запровадженої надзвичайної ситуації на території нашої громади та державі в цілому.
Усі вони знаходяться у зоні ризику, залишаючись на роботі та виконуючи свої службові обов’язки.
Цього тижня до громади надійде друга партія, придбаних головою громади необхідних засобів: маски захисні (3500 шт.), засоби дезінфікуючі (16 літрів дезинфікуючої рідини і 200 спреїв для рук (50 мл)), а також перчатки гумові (500 од.).
Володимир Володимирович також не залишився осторонь проблеми підвозу медичних працівників до місць роботи, адже саме їхня праця має вирішальний вклад для подолання пандемії коронавірусу.