Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти

Дитяча волейбольна ліга 2020

У Запорізькій області з 31 січня по 28 лютого 2020 року проходила першість ГО «ВФСТ Колос» з волейболу «Дитяча волейбольна ліга» серед дівчат.
У змаганнях прийняло участь шість команд: ВК Широкінська ЗОШ, КДЮСШ Михайлівка, Якимівська ОТГ, Колос 1 Вільнянськ, Колос 2 Вільнянськ і Водянська ОТГ. Кожна команда зіграла з усіма суперниками.
Ігри проходили дуже емоційно та цікаво. За третє місце боролися команди з КДЮСШ Михайлівка та Акимівська ОТГ. Перемогли волейболістки з КДЮСШ Михайлівки і здобули третє місце.
За перше місце зустрічалися команди ДЮСШ Вільнянськ1 та Водянської ОТГ, які виграли до цього всі свої зустрічі. Фінальна гра закінчилася з рахунком 2-0 на користь волейболісток з Вільнянська. Які і стали переможцями цієї першості. Друге місце дісталось волейболісткам Водянської ОТГ.
Усі гравці були нагороджені грамотами і медалями, а переможці ще й кубком.
За Водянську ОТГ грали: Іна Гапоненко, Поліна Курган, Вікторія Кутшевська (учениці Заповітненської ЗОШ, тренер В.М. Батечко) Олена Котелевець, Катерина Шикарі, Діана Щелкунова, Влада Бик, Анастасія Колпак, Світлана Шафар, Олена Гончаренко, Анастасія Гордієнко і капітан команди Віталіна Гончаренко (учениці Водянської ЗОШ №2). Тренер збірної команди Водянської ОТГ Левченко Сергій Васильович.
Кращим гравцем Водянської ОТГ було визнано Віталіну Гончаренко.