Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Дніпровкою крокує Новий рік

У всі часи новорічні свята найбажаніші для дітей. Хоча цього року на вулиці не морозно і не сніжно, поринути у новорічну феєрію, пізнати світ через казку допомогли дітям працівники, гуртківці Будинку дитячої творчості ті сільського Будинку культури, які підготували для різних вікових груп новорічне казкове диво.

Розпочали із виступів у школах. А 27 грудня засяяла головна новорічна ялинка Дніпровки. Цього разу для дітей - сиріт, дітей з особливими потребами та багатодітних родин. Відкрив свято та привітав усіх сільський голова Віктор Андрійович Риболов.
Він знайшов теплі слова, що зігріли серце кожної родини.
Разом з дідом Морозом (Кузьмин І.М.) та Снігуронькою (Суріновська Н.) вручив новорічні подарунки, заохотив солодощами і гуртківців БДТ, які майстерно створили казкові образи у виставі «Похищение Снегурочки».
Кощей Безсмертний, бабця Яга, Лісовик, бісенята та інші - казковий світ, де боротьба добра зі злом і де добро завжди перемагає.
Те казкове диво звеселило серця, подарувало дітям надію на краще .
А далі конкурси, масові ігри, вірші про Новий рік, які продекламували всі охочі і отримали подарунки.
Пісні, хороводи, танці - для багатьох дітей то най-краща мить у цьому році.
Світ казкового дива для них створили керівники гуртків Ірина Половкова, Галина Підгурська та працівники сільського Будинку культури.
Музичний супровід забезпечив композитор та виконавець Михайло Гринцов.
Хочу подякувати гуртківцям Подовінніковій Анастасії, Павловій Юлії, Тарасенко Валерії, Кравчук Анастасії, Малаховій Ангеліні, Разорвіній Наталії, Пригоді Ганні, Таркан Валерії, Пановій Ганні.
У святі взяли участь спеціаліст І категорії Амельченко О.М., депутати сільської ради.
Щоб цікаво пройшли новорічні та різдвяні свята на придбання ялинок, новорічних подарунків, призів, іграшок та іншу спонсорську допомогу надали Бондарчук Р.М., Окороков В.І., Зінухова Л.П., Кукула Г.С., Гречуха В.І., Геворгян Геворг, Тінін М.П., Лохматов Ю.М., Немчинов Г.В..
Прийміть, шановні, найщиріші слова подяки та побажання усіляких гараздів від громади села.
Свято продовжується. Низка заходів відбудеться у Будинку дитячої творчості для гуртківців протягом зимових канікул. А дорослих запрошує новорічна ялинка біля сільської ради.
Будемо святкувати!
Будемо жити, щасливитись будем!
Наталія ЖУКОВА,директор СБК
депутат сільської ради.