Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Для молоді, яка бажає побудувати успішну кар’єру!

В Запорізькій області з 02 березня по 01 квітня 2020 року стартує Місячник кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра».
Протягом Місячника фахівці Кам’янсько - Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості спільно з представниками роботодавців, успішних підприємців, молодих перспективних робітників, майстрів виробництва будуть знайомити населення з потребами регіонального ринку праці та основами побудови кар’єри.

Усі бажаючі молоді люди до 35 років зможуть прийняти участь в профорієнтаційних мотиваційних заходах щодо прискорення працевлаштування та відпрацювання навичок пошуку роботи, алгоритму розвитку кар’єри. Протягом Місячника вони зможуть прийняти участь в економічних екскурсіях на промислові підприємства міста та області, поспілкуватись з молодими перспективними робітниками, майстрами виробництва.
Для студентської молоді фахівці служби зайнятості на базі центрів кар’єри «PROFI Центр» будуть проводити профорієнтаційні тренінги з метою надання психологічної підтримки в пошуку роботи та формування стратегії поведінки на ринку праці.
Закінчиться Місячник кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра» 01 квітня 2020 року проведенням підсумкової акції «Побудуй успішну кар’єру» та роботою «гарячої лінії» з 10.00 до 15.00 на базі Кам’янсько - Дніпровського районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, м. Кам’янка – Дніпровська, вул. Набережна 72, (06138) 2-34-23. Всі бажаючі зможуть задати питання щодо особливостей ринку праці та планування професійної кар’єри .
Якщо ти молодий, бажаєш знайти омріяну роботу, стати конкурентоспроможним та побудувати успішну кар’єру – залучайся до участі в Місячнику, звертайся до фахівців Кам’янсько - Дніпровського районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, м. Кам’янка – Дніпровська, вул. Набережна 72. Бажаємо успіхів в побудові кар’єри!