Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Олімпійське лелеченя -2020»

Відповідно до календаря Спартакіади учнів загальноосвітніх закладів відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради  20 лютого, на базі Водянської загальноосвітньої школи №1, серед школярів навчальних закладів Водянської ОТГ, відбувся ІІ етап змагань за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
Популяризація легкої атлетики серед дітей та юнацтва, формування навичок і культури здорового способу життя, виховання дружби, взаємодопомоги, солідарності – основна мета даного заходу.
Відкрив змагання спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Роман Рудов, який  у своєму виступі наголосив:
-Традиційні змагання «Олімпійське лелеченя» проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більшої їх кількості до занять спортом, організації змістовного дозвілля.
У змаганнях взяли участь команди школярів Водянської ЗОШ №1 ім. Ф.О. Окатенка, Водянської ЗОШ №2, Нововодянської ЗОШ, Дніпровської ЗОШ №1, Дніпровської ЗОШ №2 та Заповітненської ЗОШ. Програма заходу складалася з презентації команди (назва, емблема, девіз), комбінованої естафети та рухливої гри (волейбол).
Команди вдало презентували себе, представивши назву, емблему, девіз та з цікавістю, на позитивних емоціях пройшли комбі-новану естафету гри «Олімпійське лелеченя». Вирішальну крапку у змаганнях поставила гра у волейбол.
За результатами презентації, команди посіли такі місця:
– І місце – Водянська ЗОШ №1; Водянська ЗОШ №2; Дніпровська ЗОШ №2;
– ІІ місце - Заповітненська ЗОШ;
– ІІІ місце – Нововодянська ЗОШ.
За результатами комбінованої естафети переможцями стали:
– І місце - команда Водянської ЗОШ №1;
– ІІ місце - команда Водянської ЗОШ №2;
– ІІІ місце – команда Дніпровської ЗОШ №2.
Підсумки рухливої гри (волейбол) такі:
– І місце - команда Нововодянської ЗОШ;
– ІІ місце - команда Водянської ЗОШ №1;
– ІІІ місце – команда Заповітненської ЗОШ.
За результатами гри суддівська колегія визначила переможців та призерів:
– І місце - команда Водянської ЗОШ №1;
– ІІ місце - команда Водянської ЗОШ №2;
– ІІІ місце - команда Нововодянської ЗОШ.
Переможці та призери змагань, за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради нагороджені грамотами.
Ми вітаємо команду Водянської ЗОШ №1 та її керівників  С.В. Скрипника і С.М. Тараненка з перемогою і бажаємо в майбутньо-му досягти олімпійських вершин.
Микола Ященко