Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У Водянської ОТГ – ІІІ місце

В селищі Якимівка 22 лютого пройшли фінальні змагання 29-ї обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків. Ця спартакіада, що налічує п’ятнадцять видів програми, проводиться за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області».
На відкритті змагань учасників та гостей вітали в.о. голови Якимівської ОТГ Максим Забара та голова обласного спорттовариства «Колос» Анатолій Земляков. До волейбольного фіналу ввійшли переможці зональних відбіркових змагань - команди Пологівського, Мелітопольського, Вільнянського районів, Водянської, Приазовської та Якимівської об’єднаних територіальних громад.
Команди було розділено на групи. В першій групі команда Приазовського району по черзі перемогла своїх суперників з Якимівського та Пологівського районів з рахунком 2-0 і посіла перша місце. В другій групі більш майстерними виявились вільнянські волейболісти, перемігши мелітопольців з рахунком 2-1 та водянців 2-0. В стикових зустрічах за п’яте місце якимівці, з рахунком 2-0 обіграли сусідів з Мелітопольського району, в напруженій боротьбі за третє місце волейболісти Водянської ОТГ, з рахунком 2-0, перемогли хлопців з Пологівського району. Фінальна зустріч давніх знайомих, приазовців та вільнянців, принесла місцевим шанувальника волейболу велике задоволення та насолоду, бо ці команди виступають однією збірною на чемпіонаті України «Дитяча ліга» і мають неабиякий досвід та майстерність . В напруженій боротьбі сильнішими були приазовські юнаки, які вибороли перше місце.
За команду Водянської ОТГ грали: Олександр Маринич, Тимур Авакян, Денис Абрамов, Валентин Бережний, Олексій Нікітін, Максим Артеменко, Олексій Піддубний, Рафаель Папоян (Водянська ЗОШ №1), Сергій Єрмаков, Андрій Панов, Гліб Остапюк (Водянська ЗОШ №2), Олександр Семенов (Кам’янсько-Дніпровський НВК).
Команду до змагань підготував тренер Олесандр Жовнаренко. Всі призери отримали грамоти та медалі.
Наступний вид програми обласної спартакіади - змагання з волейболу серед дівчат відбудеться 14 березня в місті Вільнянську.
Вітаємо команду юнаків, та бажаємо дівчатам Водянської ЗОШ №2 перемоги 14 березня!
Микола Ященко