Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У Водяному відбувся турнір з паркового волейболу

У спортивному залі Водянської ЗОШ №1 15 лютого відбувся турнір з паркового волейболу (мікси), організатором якого виступив Віктор Єрмаков. Турнір був присвячений 31- річниці виведення військ з Афганістану. Справжнє свято для поціновувачів волейболу зібрало 8 команд – учасників. Це команди з: м. Василівки, смт Веселе, «Лідер» (м. Кам’янка-Дніпровська), «Дружба» (Водянська ОТГ), «Фартові» (Водянська ОТГ), команда «Водяне» (с. Водяне), команди Водянської ЗОШ №1 і Водянської ЗОШ №2.
Волейбол – один з наймасовіших видів спорту, що захоплює динамічністю та напруженим перебігом гри. Особливістю цього турніру був склад учасників: команда складалася з 4 гравців – 2-х чоловіків та 2-х дівчат. Матчі проходили за класичними правилами. Тож учасники виявили не лише майстерність і спритність, а й певну психологічну стійкість.
Відкриваючи турнір, голова сільської ради Сергій  Єрмаков відзначив важливість проведення таких заходів, їх патріотично-виховне значення для молодого покоління, непорушність військових традицій і пам’яті про тих, хто віддав життя виконуючи військовий обов’язок. Спортсменам і присутнім в залі вболівальникам побажав удачі в спорті та в житті, здоров’я, мирного неба. Також голова сільської ради вручив два комплекти форми - капітану команди «Дружба» Олександру Сметані та капітану команди «Фартові» Віктору Єрмакову, як найкращим командам минулого сезону.
Запекла боротьба за перемогу точилася між представниками команд з: м. Василівки, смт Веселе, «Дружба» (Водянської ОТГ) і «Лідер» (м. Кам’янка-Дніпровська). Поєднання досвіду та молодої енергії, майстерності та неперевершених емоцій, підтримка вболівальників – все це загартовує та надихає на подальшу невпинну роботу над собою. В першій півфінальній грі команда «Лідер» здобула перемогу над командою з смт Веселе з рахунком 2:1 і вийшла у фінал. В другій півфінальній грі сильнішими виявилися гравці з команди «Дружба» і виграли з рахунком 2:1 у команди з м. Василівки. Дуже цікава гра відбулася за третє місце, яка тривала більше години. Але фортуна була на стороні гравців з м. Василівки, і з рахунком 2:1 вони здобули перемогу над командою з смт Веселе.
У фіналі зустрілися досвідчені команди «Дружба» (Водянська ОТГ) і «Лідер» (м. Кам’янка-Дніпровська). Після 11-годинного турніру команди були виснаженні, але все-таки команда «Дружба» зібралася з силами і вирвала перемогу у «Лідера» (рахунок 2:0) і зайняла перше місце, у «Лідера» - друге місце.
По завершенню турніру  Віктор Єрмаков  вручив грамоти, кубки і медалі командам-переможцям турніру, а також грамотами та кубками були нагороджені най-кращі гравці команд: Світлана Бочкарьова та Данило Кундик (Водянська ЗОШ №1), Аня Щелкунова та Сергій Єрмаков (Водянська ЗОШ №2), Світлана Шевченко та Артем Фомкін (смт Веселе), Валентин Черевань та Наталья Пономарьова («Лідер»), Лариса Воробьова та Олександр Левченко («Дружба»), Вадим Щербань (м. Василівка), Катерина Сероклін («Фартові»).
Волейболісти висловлюють щиру подяку Віктору Єрмакову за підготовку та проведення турніру, спонсорам турніру Андрію Папояну, сільському голові Сергію Єрмакову за фінансову і матеріальну підтримку, і директору Водянської ЗОШ  №1 Віталію Чорному за надання спортивної зали для проведення турніру.
Вітаємо команду «Дружба» (Водянської ОТГ) з перемогою!
Микола Ященко