Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Співпраця з роботодавцями

111tryvayut_robochi_zustrichi.jpg

Виконання службою зайнятості покладених на неї завдань щодо сприяння громадянам у пошуку підходящої роботи можливе виключно за наявності взаємодії з роботодавцями. У свою чергу, залучити роботодавців до співпраці можливо лише доводячи їм спроможність якісно виконувати замовлення на добір персоналу. Це спонукає до пошуку нових рішень, підходів та форм роботи з роботодавцями. Саме тому в роботу впроваджено Інститут «Консультанта роботодавця», функції якого направлені на задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта.
З метою налагодження співпраці з роботодавцями директор Кам’янсько-Дніпровської районної філії Михайло Юхно та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Марина Тягун відвідали Управління соціального захисту населення Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації, Кам’янське міжрайонне управління водного господарства, Філію «Кам’янсько-Дніпровське «Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «Нібулон»», відділ освіти, молоді та спорту виконкому Кам’янсько-Дніпровської міської ради, комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування Кам’янсько-Дніпровської міської ради», комунальне підприємство «Водоканал» Кам’янсько-Дніпровської міської ради, відділ культури та туризму виконкому Кам’янсько-Дніпровської міської ради, Кам’янсько-Дніпровське міське комунальне підприємство «Карат», під час відвідувань роботодавцям було надано угоди про співробітництво для підписання.
Роботодавців було проінформовано про електронні сервіси, послуги, що надаються роботодавцям та про можливість отримання ваучера за рахунок Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття.

Катерина РЮБЕН, заступник директора Кам’янсько-Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості