Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спортивне дитяче свято «Зимові забави»

Один рецепт у світі –
Він усім підходить дітям:
Якщо будеш спорт любити,
Зможеш років 100 прожити.
Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято – це веселощі, радість і щастя. Проведення свят у дошкільних установах – невід’ємна складова життя дошкільнят. Але особливо діти люблять спортивні свята. Головна їх мета – показати малюкам, що заняття спортом – це шлях до здоров’я, щоб бути міцними, сильними, витривалими.
У нашому дошкільному ясла-саду “Пролісок” 30 січня 2020 року, на підставі річного плану, було проведено захід спортивного характеру : “Зимові забави”.
Діти старшої групи разом з батьками зібрались, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості та просто відпочити і поспілкуватися.
Важливо відзначити, що для контролю за дотриманням спортивного принципу змагань, а також для вирішення важливого завдання підрахунку набраних командами балів, було створено компетентне журі на чолі з начальником відділу освіти Благовіщенської ОТГ О.В. Плахотнік.
Учасники, а саме команди “Рукавичка” та “Сніжинка”, з великим азартом долали перешкоди, допомагали один одному, переживали і раділи один за одного. В ході змагань батьки разом з дітьми розвивали швидкість, увагу та кмітливість. Виховували почуття дружби та колективізму. Особливо порадував наших учасників та гостей прихід Снігової Баби, яка допомагала проводити цікаві конкурси та естафети.
В цілому спортивне свято в дитячому садку пройшло дуже весело, цікаво і яскраво, зі спортивним запалом. У залі панували сміх, шум і веселощі. Журі підвели підсумки змагань і виявилося, що перемогла команда Сніжинок. Дітлахи були нагороджені завідуючою садочку Т.Є. Мілюковою медалями та солодкими призами за активну участь.
Всі були щасливі – діти,батьки, співробітники. А щасливі від захвату очі дітей – краща нагорода всім організаторам свята.
Спасибі вам, дорогі батьки, за розуміння і вашу участь в житті дитячого саду. За те, що знаходите час і за допомогу, яку нам надаєте. Давайте продовжувати працювати так і далі, розуміючи один одного і роблячи життя дітей щасливим і цікавим.
Валентина Іваніна, інструктор з фізичного виховання
дитячого ясла-саду «Пролісок»