Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Канікули не пройшли дарма

Зимові канікули для учнів комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були насичені приємними подіями.
Танцювальний колектив «Барвінок» брав участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Аrt Music Dance», який відбувся в м. Львові 10-11 січня. Програма конкурсу мала різноманітні номінації.
Приїхали до Львова колективи з багатьох областей України: Чернігівської, Харківської, Кіровоградської, Одеської, Дніпропетровської, Львівської та Запорізької. Нашу область представляли міста Оріхів, Бердянськ, Запоріжжя і наше рідне село Нововодяне.
Завдяки хореографу Олені Іванівні Лагоді і старанням танцювального колективу (середній і старшій груп), ми стали лауреатами 2-го та 1-го ступенів, отримавши дипломи і кубки, а також пам’ятні подарунки. Діти були дуже задоволені такими високими результатами.
І особливою нагородою для дітей була екскурсія старовинним Львовом. Ми відвідали багато музеїв, соборів, поласували львівськими смаколиками, покаталися на святковій ковзанці на площі Ринок, а поїздка потягом дала можливість ще більше об’єднати танцювальний колектив. Пісні під гітару, колективні ігри і просто спілкування залишаться в пам’яті дітей надовго.
Велика вдячність від дітей і батьків адміністрації школи спонсорам нашої поїздки до Львова: голові Водянської сільської ради Сергію Вікторовичу Єрмакову і начальниці відділу освіти, молоді та спорту Ірині Миколаївні Іваніщак.
Дякуємо вам за те, що повірили в наші можливості й профінансували поїздку для участі в конкурсі.
Ми, в свою чергу, будемо вдосконалювати свою майстерність, щоб прославити нашу громаду на міжнародній сцені в Греції, в червні цього року.
Тетяна ЛИСЕНКО, директор комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів»