Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ДНІПРОВКА СВЯТКУВАЛА РІЗДВЯНІ СВЯТА

«Праздник этот самый длинный,
Он веселый и старинный.
Праздновали две недели
От Рождества до Крещенья,
Приготовив угощенье.
Наряжались и шутили,
Ппразник знали и любили».
Відшуміли Новорічні та Різдвяні свята, але в пам’яті надовго залишуться спогади про злагоджену роботу закладу культури села Дніпровка: учасників хору «Дніпровські зорі» та дитячого театрального гуртка. Теплі зустрічі у трудових колективах: старостаті, ЗОШ №1, закладах торгівлі та інші.
На новорічні свята особлива увага, звичайно ж, дітям. Учасники театрального гурт-ка Вероніка Дубок, Катя Кришневська, Віроніка Назаренко, Поліна Козлан, Ірина Безпала, Ліля Кікоть, Ліза Бойко під керів-ництвом завідувача відділу культурно-освітньої роботи та організації дозвілля Ірини Аполлінаріївни Половкової виступили перед учнями молодших класів ЗОШ №1 з новорічною казкою «Викрадення Снігуроньки» (костюми виготовлені власноруч працівниками закладу культури).
Танці підготувала заступник директора з виховної роботи ЗОШ №1 Олена Миколаївна Гаврилюк.
Діти полинули в казку, приймали активну участь у конкурсах, хороводах, іграх. Ніхто не залишився поза увагою Діда Мороза і отримали довгоочікувані новорічні подарунки. Це святкове дійство звеселило серця дітей.
Різдвяні свята, пов’язані з ними колядки і щедрівки учасники хору «Дніпровські зорі» та дитячого театрального гуртка вбрані в обрядові костюми, вітали керівництво села, трудові колективи.
Привітно зустрічали щедрувальників і у торговельній мережі села – магазинах «Дніпрянка», «Оптовичок», «Умные удобрения», «Хозмир», «Юлія», «Ал’янс», «Галина» та інші. Усім їм учасники щедрівок зичили миру, здоров’я, успіхів та високих врожаїв.
Хочу зазначити, що працівники культури та учасники художньої самодіяльності постійно відчувають підтримку голови Водянської ОТГ Сергія Вікторовича Єрмакова. І в ці дні він побував у Дніпровці, поцікавився умовами в яких ми працюємо, відвідав репетицію хору та щедро засіяв колядників. Зустріч перейшла в діалог про нагальні питання життєзабезпечення нашого села та громади.
В День Меланки привітали воїнів 4 батальйону військової частини №3033 (командир, підполковник Олександр Черевко, заступник командира по особовому складу, майор Руслан Богач) обрядовим дійством та заспівали різдвяні пісні «Щедрий вечір», «Добрий вечір, тобі, пане господарю». Для воїнів дніпровці сформували та прикрасили святковий кошик Тетяна Зарубіна, Раїса Сидоренко, Тетяна Назаренко, Наталія Кікоть, Тетяна Сідельникова та учасники хору. Наповнений він був українськими продуктами: медом, салом, варенням з різних ягід і фруктів та інше. А Тетяна Воронкова, як і в попередні роки напекла для воїнів смаколиків.
Побажали воїнам здоров’я, успіхів у виконанні військового обов’язку, а їх батькам, які виховали гідних захисників Вітчизни, життєвих сил, дочекатись синів здоровими і змужнілими.
Від самодіяльних колективів закладу культури села Дніпровка висловлюю щирі вітання односельцям із святами. Нехай вони ще довго залишаються в наших серцях, дають сили і невичерпну енергію для трудових звершень задля загального добра, розвитку рідного краю. Нехай запанує мир на нашій Україні.

Наталія Жукова, в.о. директора КЗ «ІПЦК і Д» Водянської ОТГ