Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СВЯТО ВОДОХРЕЩЕННЯ

Наближається одне із найважливіших релігійних свят — Водохрещення. Саме 19 січня люди масово йдуть на водойми аби зануритися у крижану воду. Проте варто пам'ятати про дотримання правил безпеки, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій та трагічних наслідків.
Категорично заборонено занурюватися у воду в необладнаних для цього місцях, без присутності представників Служби порятунку і медичних працівників. Купання дітей повинно відбуватися лише під наглядом батьків чи дорослих. У жодному разі не можна пірнати у воду, заходити в ополонку необхідно повільно й обережно.
З огляду на те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людини, треба пам’ятати, що перебувати в ополонці можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо. Після купання потрібно зігрітися – розтерти тіло рушником, швидко перевдягнутися в суху білизну і випити гарячого чаю. Купання в крижаній воді під впливом алкоголю категорично заборонено.
На водних об’єктах Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної територіальної громади масові заходи з нагоди святкування Водохрещення будуть проходити на території Кам’янсько-Дніпровського міського пляжу «СОМ» 19.01.2019 з 12.00 год. та на узбережжі Каховського водосховища в районі магазину «Солоха» по вул. Центральній в с. Велика Знам’янка 19.01.2019 з 09.00 год.

Шановні громадяни! Закликаємо вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах під час купання!
З повагою, виконавчий комітет Кам’янсько-Дніпровської міської ради