Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Сімейний волейбол

В спортивному залі Водянської ЗОШ №1 5 січня 2020 року відбулися спортивні змагання, які були започатковані ще в 2004 році – «Сімейний волейбол». В цьому році в змаганнях прийняли участь 10 сімейних команд. Деякі команди постійно приймають участь в змаганнях, а деякі тільки вперше в цьому році (це команди сімей Кузміних, Авакян і Єрьоменко). Хочеться відмітити команди Харитонових та Покалюк, які за 17 років жодного разу не пропустили змагання.
Команди були розділені на дві групи. Переможцями першої групи стала команда сім’ї Єрмакових, другі були сім’я Кундик. В другій групі сильнішими були команда сім’ї Кузьміних, а другими – сім’я Харитонових.
За вихід у фінал зустрілися старі знайомі команди Єрмакових та Харитонових, але сильнішими виявилися Єрмакови – з рахунком 2:0 отримали перемогу і вийшли у фінал. У другій півфінальній грі зустрілися сім’ї Кундик і Кузьміни. Запекла гра і з рахунком 2:1 команда сім’ї Кундик виходить у фінал.
Фінал – зустріч сімей Єрмакових і Кундик. Дуже цікава гра. Молодь старалася і з рахунком 2:0 перемогла сім’я Єрмакових. Команда Єрмакових четвертий раз стає переможцем «Сімейного волейболу» та отримує перехідний кубок. ІІ місце у команди Кундик, а ІІІ місці – Кузьміни. Кращим гравцем турніру став вихованець Дніпропетровського спортивного інтернату Данило Лифарь. Самим наймолодшим гравцем турніру був Андрій Павленко з команди Покалюк.
За підтримки голови сільської ради Сергія Єрмакова команди призери були нагороджені цінними подарунками. Юні учасники змагань отримали солодкі подарунки.
«Сімейний волейбол» до вподоби жителям села Водяне і вони палко підтримують свої команди, а з часом стають їхніми учасниками.
Від учасників змагань пролунали слова вдячності організатору турніру Олександру Павловичу Жовнаренку за підготовку та проведення змагань.
Микола Ященко