Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Різдвяний турнір з волейболу

Різдвяний турнір з волейболу серед молодіжних команд району пройшов 11 січня поточного року в спортивному залі Водянської ЗОШ №1.
Господарі турніру виставили дві команди до 20 та до 18 років. До них в гості завітали команди з села Велика Білозерка та міста Кам’янка-Дніпровська. В першій грі команда з Кам’янки-Дніпровської виграє першу партію, другу партію програє та в третій партії своє вагоме слово сказали лідери команди Артур Покалюк та Ігор Харитонов – 15:6 і перемога у водянців. У другій грі молодша команда водянських волейболістів програє команді з Великої Білозерки з рахунком 0:2. Кам’янці ж у грі з командою з Великої Білозерки проявили свій характер і здобули над ними перемогу з рахунком 2:1. Щоб зайняти друге місце команді з Кам’янки-Дніпровської достатньо було б виграти одну гру у водянської команди до 18 років, але спортивні змагання не бувають без сюрпризів. З рахунком 2:0 виграли водянські волейболісти.
Підсумок турніру такий: І місце - випускники Водянської ЗОШ №1 (до 20 років) набрали 8 очок, ІІ місце – у команди з Великої-Білозерки (4 очки), ІІІ місце у команд з Кам’янки-Дніпровської та села Водяне (до 18 років) – 3 очки.
Команди водянців до змагань підготував тренер О.Жовнаренко. Дякуємо всім за допомогу у проведенні змагань з волейболу.