Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Новорічний турнір з волейболу

В спортивному залі Водянської загальноосвітньої школи №1 ім. Ф.О.Окатенка 25 грудня 2019 року відбувся новорічний турнір з волейболу, в якому прийняли участь команди з міст Енергодар, Кам’янки-Дніпровської, Токмака і команда Водянської ЗОШ №1.
В першій грі зустрілися давно знайо-мі команди міста Енергодар та села Водяне. Була захоплива гра та сильнішими були гравці з Енергодара, які перемогли з рахунком 2:0. Команди з Токмака та Енергодара обіграли команду з Ка-м’янки-Дніпровської з рахунком 2:0, 2:0. Але команда з Токмака поступилася гравцям Водянської ЗОШ №1 з рахунком 0:2.
В останній грі команда з Енергодара переграє команду Токмака з рахунком 2:1 і здобуває загальну перемогу в новорічному турнірі, ІІ місце посіли волейболісти Водянської ЗОШ №1 і ІІІ місце у команди з Токмака.
Команди та гравці були нагороджені грамотами. За команду Водянської ЗОШ № 1 грали: Данило Лифар, Данило Кундик, Олег Ананьєв, Олександр Маринич, Денис Абрамов, Валентин Бережний, Тимур Авакян, Вадим Шатський, Гліб Остапюк, Олександр Мовчан (тренер команди О.П. Жовнаренко).
Микола Ященко