Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тато, мама, я – спортивна сім’я

У Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О. Окатенка 6 грудня відбулися спортивно-розважальні змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”, які були присвячені Дню Збройних сил України.
Організаторами цього свята стали: заступник директора з виховної роботи Любов Іванівна Піскоха та вчителі фізичної культури – Сергій Васильович Скрипник, Андрій Вікторович Піскоха та Сергій Миколайович Тараненко.
Такі змагання проводяться у школі вперше і вже сьогодні за-служили популярність у батьків і юних спортсменів. Право називатися найспортивнішою сім’єю виборювали чотири сімейних команди 5-6 класів, а саме сім’ї: Хачатрян Вагаршака Тиграновича, Анжели Ашотівни та сина Тиграна (від 5-А класу), Погорілих В’ячеслава Григоровича, Юлії Сергіївни та сина Кирила (від 5-Б класу), Єрьоменко Миколи Анатолійовича, Анни Олександрівни та сина Дениса (від 6-А класу) і Пригоди Михайла Васильовича, Тетяни Павлівни та їхньої доньки Катерини (від 6-Б класу).
Змагання проводилися у вигляді спор-тивних естафет між командами (було 9 естафет) – сімейні команди були налаштовані на перемогу. 
Тож, учасники змагань продемонстрували, що ж таке справжня міцна і дружна сім’я, в якій всі допомагають один одному, радіють спільним успіхам і надають підтримку у важку хвилину з лег-кістю.  Звісно, юні учасники, ще зовсім молоді як душею, так і тілом. І будь-які змагання для них – це шанс показати свою вправність на фізкультурному майданчику. Слід сказати, що сценарій естафетних змагань склали так, що кмітливість, силу, спритність, волю до перемоги могли продемонструвати як батьки, так і учні. Усі переконалися, що мами, татусі, як і самі юні спортсмени, однаково обожнюють руханку. А зі спортом дружні усі, хто має швидкі ноги та спритні руки. По завершенню змагань кожен учасник отримав грамоти по номінаціям: «Найспритніший», «Улюбленець вболівальників», «Найкмітливіший», «За волю до перемоги», «Самий спортивний тато», «Найсильніший» і т.д.
За підсумками проведення 9 естафет виявлені переможці та призери родинних спортивно-розважальних змагань. Учасники були нагороджені медалями та грамотами за активну участь.
Перемогу вибороли:
– І місце – родина Пригоди (мама Тетяна, тато Михайло, донька Катерина); 
– ІІ місце – родина Хачатрян (мама Анжела, тато Вагаршак та син Тигран);
– ІІІ місце – родина Єрьоменко (мама Анна, тато Микола та син Денис) та  родина Погорілих (мама Юлія, тато В’ячеслав та син Кирило).
 Щиро вітаємо та бажаємо успіхів у майбутньому! Задоволення від спільної участі у цьому заході, біганини, азарту, перемог і розчарувань, спілкування та гарного настрою отримали і дорослі, і дітвора.
За словами учасників цих змагань,  захід насправді подарував здоров’я, бадьорість і силу – як батькам, так і їхнім донечкам і синочкам.
Ми зробили усе, щоб змагання проходили у дружній та позитивній атмосфері, були веселими та справедливими.
Микола Ященко