Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені. Т. Г. Шевченка у Водянській громаді

15 листопада на базі КЗ «Нововодянська ЗОШ І - ІІІ ступенів» відбувся ІІ етап Х ювілейного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка у Водянській об’єднаній територіальнії громаді. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Учасники конкурсу мали продемонструвати здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, належне володіння художнім словом, грамотність, що дасть можливість віднайти майбутніх поетів, прозаїків, літературознавців, мовознавців, журналістів.
У конкурсі взяли участь 16 учнів з 6 шкіл Водянської об’єднаної територіальної громади. Учасники конкурсу письмово висловили свою громадянську позицію та власне ставлення до унікальної особистості українського Пророка, який у своїх творах закликав нащадків до духовної єдності у боротьбі за національне й державне відродження української нації. Проведення конкурсу дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Т. Шевченка, продемонструвати високий рівень своєї творчості.
З вітальним словом до учасників зібрання звернулася директор закладу Тетяна Олександрівна Лисенко з побажанням натхнення та успіхів у написанні роботи.
Свято розпочали музичною композицією «Перлина – Україна», не залишили байдужими і сценка «Українська мова» в образі дівчини-України, танцювальний колектив «Барвінок» танцем «За лісами, горами» сколихнув душі всіх присутніх і на останок – танець «Грицю» розвеселив учасників та зняв всі хвилювання дітей.
Члени журі, вчителі української мови та літератури: Ю.В. Мірошник, А.І. Оверко, Я.С. Горбань, Д.М. Сідельнікова, С.І. Рябоконь, С.О. Ішкова, голова – І.І. Хорошевська, визначили переможем конкурсу - ученицю 9 класу КЗ «Водянська загальноосвітня ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Дар’ю Олиниченко. Слід звернути увагу, що члени журі перевіряли роботи зашифрованими, завдяки цьому забезпечується об’єктивність у визначенні переможців.
Вітаємо переможця конкурсу, бажаємо творчих звершень та перемогу у наступному етапі!
І. І. Хорошевська, вчитель української мови та літератури КЗ «Нововодянська ЗОШ І – ІІІ ступенів»