Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Життя як пісня, пісня як життя

Під такою назвою відбулося чергове засідання клубу «В кругу друзей» в міській бібліотеці.
Цю зустріч було вирішено присвятити народному фольклорному колективу «Хозяюшка» міського Будинку культури зовсім не випадково. Справа в тому, що колектив приймав участь у щорічному обласному фестивалі народного мистецтва «Вольниця», який проходив у Гуляйполі та посів друге місце у номінації «Фольклорні колективи». До того ж майже всі учасниці співочого колективу постійно приймають участь у засіданнях клубу «В кругу друзей», а частина з них є ще й активними читачами бібліотеки.
Невеличка задушевна розповідь про кожну учасницю «Хозяюшки», її творчий шляхта пісні у виконанні колективу ніби сплітались у яскраву мережану стрічку, яка немовби ніжно торкалася кожного присутнього. Після кожної пісні лунали щирі оплески та схвальні вигуки. Робота будь якого мистецького колективу залежить від художнього керівника. Тому особливі слова були сказані на адресу М.М. Марченка, який є незмінним акомпаніатором, а останні п’ять років і керівником гурту.
Згадали добрими словами засновників «Хозяюшки» – А.В.Виборну та Л.В.Компанієць, із задоволенням переглянули відеозапис з виступу колективу у Гуляйполі та світлини біля пам’ятника Н.Махно.
Потім ще довго всі разом співали пісні з репертуару «Хозяюшки» та вели дружню бесіду за чашкою чаю.
P.S. Виносимо подяку директору КП «Міський ринок ОТГ» С.М. Скочдополь за надання спонсорської допомоги у проведенні заходу.
Лариса Богослов, директор бібліотеки