Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Це свято, яке стосується кожного з нас

Усі вже звикли, що працівники культури готують тематичні розважальні масові заходи, концертними програмами вітають із професійними святами працівників різних галузей, вшановують ветеранів праці, враховують інтереси молоді та інше.
А як живеться їм, про що мріється? Про найсокровенніше йшла мова на зібранні у Дніпровці з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва.
На захід були запрошені працівники закладів культури сіл Водянської ОТГ. Кожен підготував по два художніх номера. Не обійшлося без поезії та гумористичної сценки.
У майстер-клас переріс обмін до-свідом роботи, бажання пос-тійно удосконалюватись, зростати професійно. А імпровізований концерт могли подивитися усі бажаючі. Захоплення викликало виконання Тетяною Майєр із села Заповітне пісень «Я тебя поздравляю», «Без вины виновата я».
Валентина Устьянцева (с. Заповітне) майстерно виконала пісні «Просто быть счастливой» та «Девичник».
Святкового настрою додав виступ Тетяни Коробової із села Водяного – щирі, сердечні побажання та глибока обізнаність в класичній та сучасній літературі.
Ірина Половкова із села Дніпровка та інші працівники виконали жартівливу пісню «Кум зараза» (з репертуару групи «Лісапетний батальйон»), додала настрою і гумористична сценка «Дед Федот», а далі полились пісні народні та сучасні, які люблять у наших селах.
Акомпанував і надихав на все нові і нові пісні Михайло Павлович Гринцов. Під його вправними руками баян вимовляв кожну ноту, кожне слово, передавав емоції та характер кожної пісні.
Для змагання на краще виконання танцю озвучення забезпечив Ігор Кузьмин.
Такі зустрічі стають традиційними.
Ми висловлюємо глибоку вдячність голові Водянської об’-єднаної територіальної громади Сергію Вікторовичу Єрмакову за підтримку культури, шанобливе ставлення до людей.
Бажаємо колегам, усім людям миру, добра, злагоди, духовної наповненості й душевної рівноваги, здійснення життєвих планів та мрій.
Наталія Жукова, в.о. директора інформаційно-просвітницького центру культури і дозвілля Водянської ОТГ