Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День без усмішки – втрачений день

Осіння похмура погода зовсім не привід для смутку. Саме тому працівники міської бібліотеки вирішили присвятити жовтневе засідання клубу «В кругу друзей» Всесвітньому дню усмішки, а девізом до зустрічі взяти вислів великого Чарлі Чапліна: «День без усмішки – втрачений день».
Це свято щорічно відзначається в першу п’ятницю жовтня. Традиція зародилась в 1999 році завдяки американському художнику Харві Беллу. Так, до нього звернулася страхова компанія з комерційною пропозицією – намалювати оригінальний символ, який відрізнявся б яскравістю і став їх візитною карткою. Значки із зображенням смайлика, приколоті до одягу службовців, піднімали настрій клієнтам і мали неймовірний успіх. Трохи пізніше з’явилися майки, бейсболки, листівки, емблеми і т.д. з позитивним логотипом, і смайлик набув всесвітню популярність.
Під час засідання клубу організатори зустрічі розповіли не тільки про історію виникнення свята та цікаві факти про усмішку людини, але й приготували пізнавально-розважальний блок, в якому усмішка виступила героїнею творів літератури та мистецтва. Члени клубу із задоволенням згадали відомі пісні: «Мишка, Мишка, где твоя улыбка?», «Капитан, капитан, улыбнитесь», «Песенку о хорошем настроении», «Милый мой, твоя улыбка», «Песенку Енота», прослухали вірші С.Єсеніна, Ю.Друніної, В. Бєрестова присвячені усмішці, а також переглянули відео презентацію « Жіноча усмішка в творах живопису».
Постійні учасники клубу Л.І. Костіна, Р.В. Ермоленко, Н.А. Матрьоненко визвали усмішки та сміх у присутніх, розповідаючи жартівливі байки, гуморески, дотепні анекдоти, веселі вірші. Додали святкового настрою та добрих усмі-шок усім присутнім пісні у виконанні ансамблю «Хозяюшка».
Зустріч вийшла веселою, доброю та зробила холодний осінній день світлішим і теплішим, змусила усміхнутись кожного, хто переступив поріг бібліотеки. Всі учасники дійшли висновку, що дарувати один одному усмішку треба не тільки в першу п’ятницю жовтня, але й в усі інші дні року.
Лариса Богослов, директор бібліотеки