Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Волейболісти Водянської ОТГ – срібні призери!

25-26 жовтня 2019 року в місті Запоріжжя на базі КЗ «Запорізька обласна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся чемпіонат Запорізької області з волейболу серед юнаків 2005 року народження та молодших.
В змаганнях прийняли участь 7 команд: пгт. Розівка, міст Вільнянськ, Оріхів, Мелітополь , Запоріжжя, Енергодар та Водянська ОТГ. Команда Водянської ОТГ була представлена учнями села Водяне: Данило Лифар, Максим Грібов, Матвій Семеліт, Євген Бірюков, Максим Артеменко, Платон Бондаренко, Микита Харитонов, Андрій Покалюк, Максим Оверко, Артур Шебзухов (Водянська ЗОШ №1) та Гліб Остапюк (Водянська ЗОШ №2).
Команди були розділені на дві підгрупи. Водянські волейболісти в своїй підгрупі обіграли команди з пгт. Розівка 2:0, з м. Оріхів 2:0, та команду з Енергодара 2:1 і вийшли фінальну четвірку. В півфіналі команда Водянської ОТГ обіграла команду «Мотор» (м. Запоріжжя) з рахунком 2:0, а в другій підгрупі команда з Енергодару була сильніша за команду з Мелітополя і отримала перемогу з рахунком 2:0.
В матчі за ІІІ місце зустрілися команди з Запоріжжя та Мелітополя і перемогу здобули запоріжці з рахунком 2:0. А в фіналі зустрілися команди з Енергодара та Водяного. В першій партії водянці вели з рахунком 23:17, але більш досвідчена команда з Енергодара здобула перемогу з рахунком 2:0 і стала чемпіоном Запорізької області.
Водянці здобули почесне ІІ місце. Команда була нагороджена Почесною грамотою, а гравці – срібними медалями.
Вітаємо команду юнаків Водянської ОТГ і бажаємо подальших успіхів!
Микола Ященко.