Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відбулась 38 сесія районної ради

5.jpg

27 вересня 2018 року, в залі засідань адмінбудинку, під головуванням голови районної ради Михайла Пригоди, відбулася  38 сесія Кам’янсько-Дніпровської районної ради. В роботі пленарного засідання, окрім 20 депутатів районної ради, взяли участь: голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свешніков та його заступник Оксана Альошина, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови та представники об’єднаних територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій, засоби масової інформації.
Одним із перших народні обранці, за пропозицією голови районної ради, прийняли рішення, щодо упорядкування структури заробітної плати та штатного розпису виконавчого апарату Кам’янсько-Дніпровської районної ради на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 525 від 19.06.2019 р. «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268».
Далі в пакеті були проголосовані питання: про звіт щодо виконання районної Програми підтримки діяльності фізичних осіб по наданню соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги на 2017-2019 роки, про звіт щодо виконання районної Програми підтримки діяльності Кам’янсько-Дніпровської районної організації ветеранів України та Кам’янсько-Дніпровської організації інвалідів війни і збройних сил України на 2014-2018 роки, про звіт щодо виконання Програми підтримки діяльності громадської організації «Кам’янсько-Дніпровське районне відділення інвалідів Запорізького обласного конгресу інвалідів» на 2016-2019 роки, про звіт щодо виконання Програми надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають на території Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
Депутати також згідно порядку денному розглянули та прийняли рішення по клопотанню перед Запорізькою обласною радою щодо передачі до спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області спеціалізованого автомобіля для розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Згідно цього рішення Великознам’янська амбулаторія отримає автомобіль швидкої допомоги.
Жваве обговорення проходило при розгляді питання про передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Кам’янсько-Дніпровського району у комунальну власність Благовіщенської сільської об’єднаної територіальної громади, а саме: приміщень терапевтичного відділення в селі Іванівка, де на даний час знаходяться літні люди, які потребують постійної медичної допомоги. У представників Кам’янсько-Дніпровської та Водянської громади виникло занепокоєння в тому, чи будуть і надалі отримувати певні медичні послуги мешканці їхніх громад.
У вирішенні даного питання депутати заслухали думку депутата районної ради Віталія Хабло та інформацію головного лікаря КНП «Кам’янсько-Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Валерія Дунаєва про роботу відділення та прийняли рішення.
Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень порядку денного сесії.
НД-інфо