Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Студентка з Запоріжжя, яка навчається у Дніпрі, отримала іменну стипендію Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна»

3.jpg

27 вересня 2019 року відбулося урочисте вручення стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» .
Щорічно з 2004 року за Програмою підтримки обдарованої молоді в Україні Президентський Фонд “Україна” присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів з Києва, Дніпра, Харкова, Чернігівщини, серед них протягом останніх 10 років – студенти Університету імфені Альфреда Нобеля.

Саме тут вже 4 рік вивчає маркетинг Катерина Ягупова з Великої Знам’янки Кам’янсько-Дніпровському району Запорізької області. Катерина має один з найвищих рейтингів успішності серед студентів кафедри міжнародного маркетингу, а також активна учасниця науково-практичних конференцій, наукових та творчих конкурсів. Її творчі роботи з соціальної реклами не залишаються без уваги з боку журі студентських конкурсів. Катерина має 5 статей, одна з яких опублікована у науковому виданні, крім того, є активною учасницею студентського гуртка Клуб «Маркетолог», який діє в Університеті імені Альфреда Нобеля.
Разом з Катериною, іменні стипендії отримали Матухно Генріх, Островська Ольга, Вергун Єлизавета та Сальник Ірина, студенти різних спеціальностей Університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

Університет імені
Альфреда Нобеля