Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


КРАЩА СПОРТИВНА РОДИНА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «МАМА, ТАТО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

2.jpg

У Києві відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім’я» серед обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Цього року участь у фестивалі взяли 19 команд з усіх областей України, які змагалися за звання найспортивнішої родини України. Програма фестивалю включала шість естафет: «Баскетбольні розваги», «Веселі перепони», «Веселий футбол», «Спритний павучок», «Стронг скейтер» та «Моторні ніжки».
Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдерж-адміністрації, команду Запорізької області представляла родина Ярмак з Кам'янсько-Дніпровської громади, яка здобула перемогу на обласному етапі змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та стала кращою спортивною сім'єю Запорізької області.
Переможцями Всеукраїнського фестивалю стала команда Дніпропетровського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх». Друге місце посіла команда з Івано-Франківського обласного центру, а третє місце - краща спортивна родина Запорізької області Ярмак: 30-тирячна мама Наталія, 38-річний тато Валерій та їх восьмирічна донька Катерина.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю