Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Хай не спішать літа на ваш поріг!

1.jpg

Під таким девізом пройшло родинне свято для учнів четвертих та шостих класів Великознам’янської ЗОШ №1, організоване завідувачами філіалу бібліотеки №1 КЗ «Кам’янсько-Дніпровська публічна бібліотека» Тетяною Семенівною Дудко та шкільної бібліотеки ЗОШ №1 Оленою Станіславівною Барановою.
Свято було присвячене вшануванню людей старшого покоління - мам і тат, бабусь і дідусів школярів, які завітали на свято. Для них учні 4-А класу, під керівництвом Тетяни Василівни Концур, виконали жартівливий танок «Бабушки-старушки». На імпровізацію експромт-сценки «Ріпка» учнів 4-Б класу надихнула класний керівник Марина Вадимівна Єрмолаєва. Школярі приймали участь у різноманітних іграх та конкурсах, а також переглянули презентацію про своїх найрідніших людей. З родинним святом привітала всіх солістка вокальної групи «Колорит» Алла Григорівна Прилипко душевними піснями «Матері» та «Оглянись, мой друг».
Свято пройшло в теплій дружній атмосфері. Дорослим була надана можливість попишатися своїми дітьми та онуками, а дітям випала чудова нагода висловити свої сердечні і теплі слова вдячності за батьківську любов та родинне тепло. Хочу подякувати всіх за підготовку та участь в родинному святі, а людей старшого покоління привітати зі святом поважного віку.
Життя хай ваше буде світлим,
А серце щирим і привітним.
Здоров’я ж – ніби той граніт,
Хай не спішать
літа на ваш поріг.
Хай буде все у вас в порядку,
Добра вам, щастя і достатку!

З повагою, Тетяна Дудко