Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Селу Нововодяне -100 років

1.jpg

В 1919 році рішенням Мелітопольського повітового комітету організовано село Нововодяне в кількості п’яти вулиць.
Перші поселенці – вихідці з села Водяне в основному молоді сім’ї, які вели індивідуальне господарство їх називали «батькобросівцями».
Молодь працювала з натхненням, тому село розвивалося швидко, кількість жителів зростала.
За останні роки Нововодянська сільська рада підвищує свої темпи соці-ально-економічного розвитку: відкрито дитячий садок в с. Нововодяне, ведеться робота по освіт-ленню вулиць сільської ради.
День села Нововодяне відзначається в останню суботу вересня.
Цього року 28 вересня село Нововодяне відсвяткувало свій 100-річний ювілей.
На урочистостях з нагоди святкування Дня села добрі слова вітань і побажань линули з уст голови Водянської об’єднаної територіальної громади Сергія Єрмакова, голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Михайла Пригоди, старости села Нововодяне Андрія Синоренка. Теплі слова побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку і розквіту нашої громади прозвучали з їх вуст. За їх словами, квітуче і красиве село Нововодяне надалі повинно лише ставати ще кращим і багатшим, адже тут живуть люди, які за-слуговують на гарне і щасливе життя.
Також прийшли привітати ювілярів староста села Дніпровка Людмила Моловічко та староста села Заповітне Антоніна Гуртова.
Не обійшлося на святі і без приємних подарунків. За багаторічний внесок в культурний розвиток села був нагороджений колектив «Червона калина», за виховання майбутнього покоління були нагороджені колективи Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ясла-садочок «Ромашка» та керівник гуртка Нововодянської ЗОШ Олена Лагода.
Від гостей свята отримали подарунки сімейні пари, які відсвяткували золоте весілля: Володимир Іванович та Галина Євтухівна Вайло, Дмитро Іванович та Ганна Іванівна Кива, Дмитро Васильович та Ольга Василівна Єрьоміни, Микола Михайлович та Ніна Степанівна Величко. 60-річний ювілей весілля відсвяткувала пара Федора Федоровича та Марії Данилівни Ганзенко. Отримали подарунки і молоді пари: Ольга і Денис Круліковські, Юрій і Вероніка Буряк.
У виконанні артистів звучали прекрасні композиції. Для наймолодших гостей свята був батут і гірка. Потім для молоді була святкова дискотека. Свято тривало до пізньої ночі. Всі були задоволені.
Свято вдалося, адже його учасники переглянули чудовий концерт,скуштували прекрасної юшки та каші.
Громада села того дня таки гарно веселилась. То ж цвіти і надалі, квітуча Нововодянська земле! Плодонось щедро своїми врожаями на добро та достаток цим гарним трудолюбивим людям!
Микола ЯЩЕНКО
Фото автора