Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Зробимо село чистим та квітучим

Ми роботящі люди, на щастя маєм право,
У нас родючі землі, сонце золотаве.
Ну ж бо нам об’єднатись на всі благії справи
Ради своїх нащадків, ради своєї слави!

Ми, жителі селища Заповітне, любимо і пишаємося ним тому, що воно для нас саме найкраще, найрідніше. Староста нашого селища А.І. Гуртова не байдужа до санітарного стану та його благоустрою і тому, щоб підтримувати його чистим і квітучим, було організовано суботники. Треба було навести лад у парку селища та біля спортивного стадіону, де часто проходять спортивні змагання та матчі по футболу.
Генеральний директор ПрАТ «Племзавод «Степной» Анатолій Анатолійович Волков виділив засоби косіння трави та працівників з різних виробничих дільниць для вирубки порослі дерев і косіння трави, за що йому щира подяка.
В даному заході прийняли участь працівники бюджетної сфери: дитячого садочка «Золота рибка», Будинку культури, комунального підприємства «Заповітне» та працівники апарату старостинського округу.
Такі трудові заходи проходили декілька днів. І дуже хотілось би, щоб мешканці селища, а особливо молодь, не залишалися осторонь і приймали участь в них.
Гарний приклад показали жителі селища: Галина Панова, Світлана Дума, Галина Сосна, Ірина Бородавка. Завдяки злагодженій роботі була скошена трава, встановлені лавочки для відпочинку біля пішохідної доріжки, яка пролягає через парк та з’єднує центр селища з вулицею 8 Березня.
Але не вся робота ще зроблена. І тому звертаємося з великим проханням до молоді, до всіх жителів, бути патріотами свого рідного селища! І як гласить народна мудрість: «Не там чисто, де прибирають, а там чисто, де не накидають!». В центрі селища, біля стадіону встановлені урни для сміття, але наша молодь, яка проводить свій вільний час та буває присутня на спортивних змаганнях, не завжди згадують про культуру і не підтримують належний санітарний стан довкілля.
Тож давайте всі разом слідкувати за порядком та чистотою в селищі, виховувати підростаюче покоління та давати їм гарні приклади життя.
В.о. директора БК Т.Й. Майєр
та керівник гуртка В.М. Устьянцева