Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Здорові діти - здорова нація

Здорові діти-нація здорова,
Багата Україна і чудова!
То ж, діти ви здоровими ростіть,
В майбутнє добрими ідіть!
Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуа-ціях –сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Всі люди протягом свого життя є пішоходами і пасажирами різного транспорту. Вони є учасниками дорожнього руху. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати й завжди дотримуватись правил дорожнього руху.
З 6 по 12 травня 2019 року в КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» у рамках «Тижня безпеки дорожнього руху в Україні» було проведено з учнями «Тиждень знань безпеки дорожнього руху», організовано тренінги з профілактики дорожньо-транспортного травматизму, перевірено знання Правил дорожнього руху, відпрацьовано практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах та надання першої допомоги травмованим.
Класні керівники 9-А і 9-Б класів Марія Миколаївна Баклажова та Наталія Олександрівна Бєлоконєва організували зустріч учнів школи з інспектором СРПП №1 Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції Дмитром Сергійовичем Свєтовим, на якій було проведено лекцію на тему: «Безпека на дорозі. Правила пішохідного руху». Під час зустрічі діти задавали питання Дмитру Сергійовичу, на які інспектор відповідав та приводив приклади.
Дуже цікаві заходи провели вчителі 2-А і 2-Б Ольга Миколаївна Добишева і Галина Петрівна Куртяну. Дітки на подвір’ї школи намалювали пішохідний перехід і повторили правила дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів.
Учні 4-Б класу разом зі мною, як класним керівником, виготовили лепбук «В країні дорожніх знаків».
Учні 5-А і 5-Б класів разом з класними керівниками Оксаною Леонідівною Сєріковою та Євгеном Михайловичем Сашиним провели змагання-вікторину «Школа світлофорних наук», а учні 10-А і 10-Б класів разом з класними керівниками Ігорем Володимировичем Войтіхом і Олександром Вікторовичем Чербою зняли відіоролик «Безпечний рух – наш друг».
І учні, і вчителі школи вдячні Кам’янсько-Дніпровському відділенню національної поліції за участь у заходах та цікаву змістовну зустріч.

Т.К. Баранова, заступник директора з освітньої роботи
КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»