Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тренінг «Нова українська початкова школа: управлінський аспект»

Ефективна діяльність сучасного закладу освіти значною мірою залежить від управлінських якостей керівників ЗЗСО, їх професійної компетентності. Сучасні управлінці мають бути мобільними, конкурентноздатними, презентувати себе на ринку праці, уміти використовувати знання як інструмент для розв’язання управлінських проблем, уміти здобувати, аналізувати та використовувати інформацію, генерувати нові ідеї.
Кабінетом Міністрів України схвалено Концепцію реалізації державної політики України у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року. Упровадження цього документа створить умови для реформування загальної середньої освіти з урахуванням досвіду провідних країн світу.
Саме на ці ключові моменти звернула увагу присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради Маріанна Юріївна Вакула, яка побажала всім плідної та цікавої роботи. 15 травня 2019 року розпочалась перша триденна сесія «Нова українська початкова школа: управлінський аспект» для керівних кадрів Запорізької області. Ці тренінги відбуваються у нашому місті за сприяння ВОМС виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради. Місцем проведення сесії став КЗ НВК «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради, який під керівництвом директора Ігоря Петровича Школьного гостинно зустрів усіх присутніх. Тренінгові заняття проводитимуть викладач кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО»ЗОР, д.психол.н., професор Т.Є.Гура , регіональний тренер НУШ О.Б. Дехтярьова
На тренінгу були присутні 31 учасник, серед яких: директори та заступники директорів за-кладів ЗСО Кам’янсько-Дніпровського району.
Тренінгові заняття присвячені важливим аспектам управлінської діяльності керівників закладів освіти, зокрема: навчально-методичному забезпеченню освітнього процесу початкової освіти НУШ; науково-методичному супроводу реформування освітнього процесу в початковій школі.
На завершення тренінгу відбулась екскурсія нашим навчальним закладом, а саме – трьома першими класами. Присутні мали змогу ознайомитись з новим освітнім середовищем, яке створили вчителі початкових класів для першокласників. А також спробували цікаву та захоплюючу роботу з ЕОІР (електронними освітніми ігровими ресурсами) від ТМ «Розумники», які розробили інтерактивні завдання для початкової школи з предметів «Українська мова» та «Математика».
Висловлюю подяку учасникам тренінгу за активність, креативність, позитивний настрій. Перед вами стоїть складна задача – підготовка до роботи в умовах Нової української школи. Бажаємо всім успіху на цьому непростому шляху!
Ольга Дехтярьова, тренер НУШ