Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Конкурс «Спадщина» - як формування національно-патріотичного світогляду молоді

Патріотичне виховання за теперішніх умов стає основою всієї системи навчально-виховної роботи в українській школі. Виховання дітей свідомими, активними членами суспільства – одне з найскладніших завдань системи освіти, оскільки громадянськість, почуття патріотизму свідчать про найвищий ступінь розвитку особистості.
Підвищення культурного рівня молоді, формування шанобливого ставлення до всесвітньої, національної спадщини – це першочергове завдання сьогодення. Виховання патріотизму базується на підґрунті вивчення національних традицій та позитивних прикладів з історії українського народу.
Так, 29 березня в смт Михай-лівка пройшов ІІ (зональний) етап обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2019», на якому учні комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» представляли Водянську ОТГ.
Конкурс проводився з урахуванням категорій за номінаціями: українська народна пісня, класика патріотичної пісні, пісні народжені АТО, авторська пісня, народна хореографія, сучасна хореографія.
Танцювальний колектив «Барвінок» (керівник Олена Іванівна Лагода) представляв хореографічну композицію «Ми - українці» (виконавці старша та середня групи) та сольний «Білий танець» у виконанні Максима Лаврухіна і Анастасії Власенко, присвячений пам’яті загиблим воїнам-афганцям. За результатами суддівства танцювальний колектив «Барвінок» посів ІІІ місце.
Діти отримали велике задоволення від участі та організації конкурсу, а головне, те що набули досвіду, нових друзів та знайомих.
Світлана БІЛИК, педагог-організатор