Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Театр-це життя

В закладі дошкільної освіти ясла-садка «Сонечко» Водянської ОТГ згідно річного плану з 25.03. по 29.03.2019р. пройшов тиждень театру. Цілий тиждень у житті дітей був присвячений подорожі в чарівний світ театру. Завдяки цій подорожі, вихованці ДНЗ пізнали театр не лише розумом, але і серцем.
Дошкільний вік - це період, коли у дитини починають формуватися смаки, інтереси, певне ставлення до навколишнього, тому дуже важливо вже дітям цього віку показувати приклади дружби, правдивості, чуйності, винахідливості, хоробрості. Для здійснення цих цілей театр має великі можливості.
В перший день тижня дошкіль-нят познайомили з поняттям театр, вихователі показували картини, фотографії, ознайомили з видами театрів, розповідали про театральні професії. В кожну групу завітала повчальна казочка «Про півника та ледачих мишенят», у виконанні молодих педагогів. В таємничий світ лялькового театру повели музичний керівник та вихователі садочка, показавши дошкільникам лялькову виставу «Про хороброго зайця». У великому захваті залишилися діти після музичної вистави «Вовк та семеро козенят» (вихованці середньої групи №1). Найменшим вихованцям, дітьми молодшої групи та педагогами, було показано виставу » Ріпка», магнітним та пальчиковим театром.
Педагогічний колектив дитячого садка під час тижня театру, зробив життя наших вихованців цікавим і змістовним, наповнив його яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості. Можна сміливо сказати, що тиждень театрального мистецтва приніс велику користь дітям – акторам, радість вдячному глядачеві, задоволення педагогам і батькам. Завершився тиждень врученням солодких призів.
І.Г. БОРИСЕНКО, вихователь-методист