Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Чисте довкілля – чисте сумління

Назавжди запам’ятай –
Бережи свій рідний край!
Це твоя земля, країна,
Край батьківський –
Батьківщина!
Крім уроків, розважальних заходів та батьківських зборів, в кожній школі існує таке поняття, як «суботник».
Суботник – це захід, який організовується адміністрацією школи для учнів усіх класів і має на увазі наведення порядку не тільки на всій території школи, але і з її вуличною боку.
22 березня учні з класними керівниками КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» вийшли на суботник. За кожним класом була закріплена певна територія, яку їм потрібно було прибрати.
До роботи всі підійшли відповідально: в призначений час вийшли на свої ділянки, взявши з собою весь необхідний інвентар.
Молодша ланка школярів у відерця збирала папір та камінчики, а вже учні середніх та старших класів вигрібали сухе листя, перекопували та білили дерева.
Прибирання території школи має важливе значення, так як не просто привчає школярів до праці, а й допомагає згуртувати колектив через те, що всі його учасники в рівній мірі задіяні і допомагають один одному швидше впоратися з покладеними завданнями.
Наведення порядку необхід-но, адже саме це привчить дітей з юних років до того, що не слід смітити на вулиці, а утилізувати відходи слід тільки в спеціальні контейнери. Дана тенденція сприятливо діє не тільки на виховання учнів, а й на збереження екології по всій планеті.
Таким чином, прибирання території школи, як і інші заходи трудового характеру, корисні і повинні проводитися регулярно, щоб навчити дітей цінувати не тільки свою власну працю, а й працю інших людей.
Т.В. Сапожникова