Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Популяризуємо культурну спадщину рідного краю разом!

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні, популяризації мистецтва писанкарства в Україні, творчого розвитку дітей та юнацтва, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих і творчих колективів та окремих авторів, з 8 до 15 березня 2019 року на території Водянської ОТГ проходили відбіркові етапи Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і фестивалю писанок «Писанковий рай» серед учнів закладів загальної середньої освіти.
67 творчих експонатів були представлені на розгляд жур, і відповідно до різних напрямів декоративно-ужиткового мистецтва (художнє різьблення по дереву, художнє плетіння, в’язання спицями, гачком, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, писанкарство, вироби з тіста, декоративний розпис, народний живопис, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, вироби з соломки, ізонитка, лозоплетіння, вироби з природних матеріалів, розпис по гарбузу, фетр пальчиковий театр, кінусайга та інші техніки виконання).
Конкурсанти продемонстрували творчу фантазію, довершеність композиції та її високий художній рівень, техніку виконання, оригінальність, ступінь емоційного впливу та якість оформлення.
Журі оцінювали роботи за такими критеріями: чистота техніки виконання та якість оформлення, композиційна досконалість роботи, багатство індивідуальних творчих прийомів, новизна та відповідність тематиці.
Журі підвело підсумки і переможцями відбіркового етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» стали: Марія Степаненко (Водянська ЗОШ № 1); Анна Подорожко (Заповітненська ЗОШ); Ростислав Петкогло (Дніпровська ЗОШ № 1); колектив учнів 5-го класу (Заповітненська ЗОШ).
Переможцями фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» стали: Анастасія Банних (Дніпровська ЗОШ № 1); колектив учнів 5-го класу (Дніпровська ЗОШ № 2); Вікторія Стельмах (Заповітненська ЗОШ); Артем Соколов (Водянська ЗОШ № 1); Матвій Ратєєв (Водянська ЗОШ № 1).
Вітаємо переможців і бажаємо творчого натхнення, добра та невичерпної енергії. Нехай кожен день приносить вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у ваших серцях.
Роботи переможців конкурсів візьмуть участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та фестивалю писанок «Писанковий рай».
Аліна Шевченко,
провідний спеціаліст ВОМС Водянської сільської ради