Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Запрошуємо на День нової книги

Є злочини гірші,
Ніж спалювати книжки.
Наприклад – не читати їх.
Рей Бредбері

Кожна нова книга в бібліотеці – це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Для всіх містян, хто не уявляє своє життя без книги та читання і слідкує за книжковими новинками міська бібліотека презентує День нової книги «Нові книги - нові відкриття».
Нова книга має неповторний запах, приємна на дотик, таємнича за змістом. Скільки не відомого, цікавого, інтригуючого приховує вона під своєю обкладинкою.
Познайомитися з новими виданнями художньої літератури, що відповідають усім смакам читачів, відкрити для себе імена письменників, які недавно прийшли до сучасної літератури зможуть всі, хто відвідає міську бібліотеку. Відвідувачів чекають книжкові розвали та експозиції нових надходжень за темами: «Лабіринти української літератури», «Світові бестселери», «Дитяча книжка шукає друзів» та «Мудрість і філософія». Всі книги отримані безкоштовно в рамках державної програми для поповнення фондів публічних бібліотек.
Любі друзі, ви маєте чудову нагоду втамувати свою спрагу до літератури, познайомитися з новинками, по справжньому насолодитися спілкуванням з ними.
Лариса Богослов, директор бібліотеки