Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Поезія, яка оновлює душі

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку, навесні, Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.
У дитячому секторі «Кам’янсько-Дніпровської публічної бібліотеки» відбулася літературна година «Ріка життя безсмертного Тараса», яка була присвячена 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Запрошені на зустріч вихованці гімназії «Скіфія», учні 5-х класів, з великою цікавістю слухали про нелегке дитинство Т.Г. Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс, а також дізналися про творчість Тараса Григоровича не тільки як поета, але і як художника.
Протягом заходу діти приймали участь в літературних іграх, вікторинах. Також бібліотекарі вчили дітей як потрібно користуватися книгою, а саме, як швидко знайти необхідний вірш в «Кобзарі».
Під час заходу діти декламували свої улюблені вірші з «Кобзаря», згадували прислів’я про поета. На завершення переглянули відеопрезентацію «Край, де народився геній».
Працівники бібліотеки виносять подяку вчителям української мови та літератури Н.В. Парамоновій, Ю.О. Симоненко та адміністрації гімназії за співпрацю.

Н. В. Марченко, завідуюча сектором