Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Велопробіг «Назустріч весні»

8 Березняна честь Міжнародного жіночого дня, в селі Благовіщенка відбувся святковий велопробіг з символічною назвою «Назустріч весні». Так відсвяткувати своє свято другий рік поспіль вирішили найчарівніші, повні сил та енергії представниці жіночої половини села, які прагнуть до весняного перевтілення не тільки власного, але й всієї громади. Організатором цього заходу був інструктор по спорту Благовіщенської громади Андрій Діденко за підтримки селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
В цей день зранку всі небайдужі й енергійні дівчата зібралися біля школи на своїх велосипедах. Спершу координатор заходу провів інструктаж, як потрібно поводити себе на дорозі. Від школи маршрут велопробігу проліг по вулицям рідного села, на якому вихованці спортивної секції по футболу зустрічали повітряними кульками, вправно керували й направляли святкову колону жінок на велосипедах. Фініш велопробігу відбувся в центрі села, біля Будинку культури, де чолові-ки підготували привітання, нагороди, солодощі, свою підтримку гарним учасницям цього заходу.
Результат цієї зустрічі – це насамперед, позитивний настрій, згуртування, надихання на нові справи. Й ми впевнені, що тільки там можливі зміни на краще, де люди активні, намагаються жити по новому й самі готові до змін!
Успішних стартів, гарного настрою всім і перемоги!
Олена Звягіна