Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Жінка – найчарівніше творіння Землі

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.
Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.
6 березня у Водянській громаді відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого свята 8 Березня. З найкращими побажаннями до водянських жінок звернувся голова сільської ради Сергій Єрмаков, також привітати жіночу половину населення прийшли народний фольклорний колектив «Джерело», вихованці дитячого садка «Сонечко», учні Водянської ЗОШ №1, інструментальний ансамбль під керівництвом О.Гордієнка, В.Селезньова, Н.Білик, В.Ярмак, Н.Чаусова, А.Касай, тріо «Любавушка» та інші. Свято з піснями, компліментами, дотепними жартами влаштували чоловіки: О.Гордієнко та В.Ярмак. Фінальним акордом свята стала пісня «Мы желаем счастья вам», яку разом з артистами заспівали всі присутні в залі.
Свято було яскравим і теплим, воно зарядило позитивними емоціями та гарним настроем!
Микола Ященко