Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ЖІНКА В СВІТ ПРИХОДИТЬ ДЛЯ ЛЮБОВІ

Недарма, коли все розквітає, природа починає прокидатись. Як починається буяння природи – перші квіти соромливо тягнуться до перших сонячних променів, розпускаються бруньки на деревах, так само буяє весною і жіноча краса. Свято 8 Березня завжди асоціюється з весною, ніжністю, красою та теплом, але найбільше - з жіночою красою та витонченістю.
В середу 6 березня в селі Дніпровка відбувся святковий концерт «А жінка в світ приходить для любові», присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. На свято зібрались прекрасні представниці села, щоб почути теплі та щирі слова до свята. А їх і справді в цей день лунало чимало.
Привітала жінок староста села Людмила Федорівна Моловічко. Свою вітальну промову вона розпочала з подяки жінкам за те, що вони народжують дітей, виховують їх і за їх працю. Побажала присутнім впевненості в собі та віри у краще майбутнє, оптимізму, любові, здоров’я, миру і добра.
Концерт розпочався з пісні «Привітальна» у виконанні хору «Дніпровські зорі». Після чого привітали мам, бабусь, сестричок та всіх жінок малюки дитячого садка «Веселка» (вихователь Анастасія Мірошник).
В концертній програмі лунали пісні у виконанні солістів Олексія Фаніна, Галини Панкєєвої, Тетяни Маркової. Вокальний ансамбль вчителів та старшокласників ЗОШ №1 під керівництвом Олени Гаврилюк майстерно виконали пісню «Україна, мати». Поліна Козлан продекламувала вірш «Мама весна». Чоловіки вітали жіноцтво піснями та жартами, усі раділи наближенню весни і тепла.
Після концертної програми жінок чекав святковий стіл зі солодощами, завдяки чоловікам – учасникам хору «Дніпровські зорі» і старости села Людмилі Федорівні Моловічко. Учасники свята спілкувалися, ділилися враженнями, співали улюблені пісні своєї молодості та танцювали.
Радісні усмішки, блиск очей, десятки скинутих років – жіночий «Вогник» став яскравою подією для жінок, які щиро вдячні організаторам цього дійства.
Наталія Жукова
Фото Ірини Половкової