Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Молодь обирає здоровий спосіб життя

З біблейних переказів ми знаємо, що людина жила до 700 років. Вчені розрахували, що життєвий потенціал людини, розрахований на 400 років, та довели своїми дослідженнями, що нормальна тривалість життя людини може становити 150 років.
Тому є і підтвердження: тривалість життя у високогіррях Кавказу сягає 120 років, а багато видатних людей минулого творили і працювали в поважному віці 90 років. Зараз же середня тривалість життя європейців 82 роки, а українців – тільки 57 років. Подивиться на ці цифри і задумайтеся: чому життя українців таке коротке? Тому, що багато хто з них його вкорочує сам. А саме – вживанням алкоголю, нікотину, наркотиків та іншими факторами, які шкодять вашому здоров’ю.
Саме з цих слів ведучих Марії Пекарської та Мілани Каюмової почався конкурс агітбригад в районній гімназії «Скіфія» «Молодь обирає здоров’я, бо це модно». Мета цього заходу – це пропаганда здорового способу життя, боротьба зі шкідливими звичками та їх негативними наслідками. У конкурсі прийняли участь 3 команди: «Здорові хлопці» (9 клас, класний керівник Л.М. Коляда), «Будь здоровий!» (10 клас, класний керівник В.В. Гулякова), «Молодь» (11 клас, класний керівник Ю.О. Симоненко). Конкурсна програма складалася з 4 конкурсів: «Представлення команд», «Конкурс плакатів і колажів», «Вікторина» і конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій. А розсудило конкурс поважне журі у складі: заступника директора з виховної роботи Н.С. Трикашної, педагога-організатора гімназії А.В. Миронова та вчителя математики В.В. Ляшенко.
Всі команди дуже добре підготувалися до змагань, тому на їх протязі постійно змінювався лідер. У виступах команд було задіяно і гумор, і знання медицини і екології, і інноваційні технології, і вокал, і спорт, і хореографія. Все вирішилося в останньому конкурсі, де більш впевнено виступила команда 9 класу «Здорові хлопці», яка в підсумку і зайняла перше місце. Друге і треттє місця поділили, набравши однакову кількість балів, команди «Будь здоровий» (10 клас) і «Молодь» (11 клас).
Головна мета конкурсу була досягнута. Всі: і конкурсанти, і глядачі перемогли у конкурсі, тому що дотримання здорового способу житття – це запорука нашого здоров’я, нашого сьогодення і майбутнього.

Тарасова Марія, учениця 10 класу Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія»