Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Національно-патріотичне виховання – запорука гідної нації

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним напрямом у освітньому процесі. Виховання у дітей поваги до української землі, українського народу, Батьківщини, держави, нації – є найважливішою метою у вихованні підростаючого покоління.
Так, згідно річного плану роботи КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3» відбувся виховний захід за участю учнів 5-7 класів «Мандруємо містами України», під час проведення якого діти зробили віртуальну подорож до міст України: Києва, Львова, Запоріжжя, Одеси, Миколаєва та Полтави. До участі у заході були запрошені: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради Маріанна Вакула, головний спеціаліст Ірина Петренко та спеціаліст І категорії Олена Стригунова, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники закладів освіти Кам’янсько-Дніпровської ОТГ.
Відео – презентації, якими діти починали свої виступи, розкрили всю красу та розмаїття українських міст. Учні згадували про історію, говорили про інфраструктуру та історичні пам’ятки, показали мальовничі куточки кожного міста. А які запальні таночки були на сцені! Учні – одесити розповідали про знайомий на світ одеський гумор, а про Миколаїв згадали в веселому моряцькому танці. На запитання вікторини по історії України діти відповідали майже хором.
Другою частиною заходу було відвідування майстер–класів «Новорічне натхнення». Як прикрасити свою шкільну оселю поділилися Алла Панкєєва, Алла Рак та Надія Громенко. Гості навчилися як робити новорічні витинанки, різдвяні чобітки та чарівних сніговичків. Час пройшов дуже швидко та плідно.
Дякуємо всім, хто завітав до нашої школи! Всім освітянам бажаємо міцного здоров’я, високого професійного зросту та педагогічного натхнення у наступаючому 2019 році!
Адміністрація КЗ «Кам’янсько-Дніпровська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3»

РЕАЛ ПЛАСТ