Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

На виконання рішення Кам’янсько-Дніпровської міської ради від 23.11.2018 № 10 «Про затвердження Програми фінансування заходів щодо святкування Дня Святого Миколая, новорічних свят для дітей об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровської міської ради на 2018 рік» було прийнято програму, якою передбачена закупівля новорічних подарунків для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в КУ «Кам’янсько-Дніпровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Кам’янсько-Дніпровської міської ради. Ініціатором вищевказаної Програми є міський голова Володимир Володимирович Антоненко.
Тож, на виконання даної програми, спеціалістами КУ «КД МЦСССДМ» 19 грудня 2018 року до храму УПЦ «Різдва Пресвятої Богородиці» міста Кам’янка-Дніпровська та храму УПЦ на честь ікони Божої Матері «Знамення» села Велика Знам’янка, з нагоди святкування Дня Святого Миколая та з метою вручення солодких подарунків були за-прошені сім’ї з дітьми вищезазначеної категорії. На зустрічі були присутні: директор центру Л.П. Куницька та спеціалісти КУ «КД МЦСССДМ».
На початку свята спеціалісти центру привітали всіх присутніх зі святом та ознайомили зі змістом програми, підкресливши, що діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку міського центру со-ціальних служб не залишаються осторонь та поза увагою керівництва Кам’янсько-Дніпровської об’-єднаної територіальної громади. Також батькам вкотре, було наголошено щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей, а діти, в свою чергу, повинні не тільки отримувати подарунки, але й вміти допомагати своїм батькам та неухильно виконувати свої дитячі обов’язки.
Також запрошені родини мали можливість прослухати літургію з нагоди свята, подивитись виступ учнів недільної школи та ознайомитись з цікавими історіями про життя святителя Миколая Мирлікійського та про те, який він явив приклад справжньої віри, любові і милосердя до людей.
Не залишилась осторонь і одна дитина, яка відібрана у батьків та на даний час знаходиться у дитячому відділені районної центральної лікарні. Спеціалісти Центру відвідали дитину, привітали зі святом та вручили подарунок.
Таким чином, 106 дітей Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади від міського голови Володимира Володимировича Антоненко з рук настоятелів храмів громади отримали свої солодкі подарунки. Діти були дуже задоволені святом!
Тетяна ИВАНОВА