Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Святий Миколай в гостях у школярів

Казкові події відбувалися у стінах КЗ «Дніпровська ЗОШ I-III ступенів №1» 19 грудня. У цей найочікуваніший для усіх дітей день Чудотворець Миколай прийшов до учнів нашої школи разом зі своїми помічниками – ангелами.
Вчителі школи разом з учнями підготували театральне дійство до свята Миколая: заспівали безліч пісень, танцювали та розповідали Святому Миколаю вірші, адже до цього дня всі вони готувалися старанно. Також до свята була проведена виставка «Новорічної ялинки з природних матеріалів». Ялинкове різноманіття розкрило творчі здібності учнів, підняло святковий настрій працівникам, батькам та гостям школи.
Яскравим подарунком від Водянської громади став театральний виступ працівників Центру культури і дозвілля та народного фольклорного колективу «Джерело» (директор С.В. Сущенко), за який адміністрація, вчителі та учні нашої школи щиро вдячні. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є – творити добро, дарувати любов один одному та передавати народні традиції.
Наталка ШЕВЧЕНКО