Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День Святого Миколая, день чудовий на землі. Ждуть його в своїх оселях, і дорослі, і малі

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі чекаємо на зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі, радощі, ігри, танці та пісні.
День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі - теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.
У цей день працівники інформаційно-просвітницького центру культури і дозвілля спільно з відділом освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради, на чолі з Світланою Володимирівною Сущенко та Іриною Миколаївною Іваніщак, організували і здійснили театралізовану постановку «Святий Миколай іде, всім подарунки несе».
Цим дійством та солодощами привітали дітей всіх дитячих садочків і шкіл Водянської ОТГ, що стало можливим завдяки голові Сергію Вікторовичу Єрмакову, депутатам та членам виконкому сільської ради.
Директори ЗОШ та дитячих садків, діти і їх батьки висловлюють їм, а також Світлані Валодимирівні Сущенко, Ірині Миколаївні Іваніщак, і усім учасникам дійства щиру подяку і бажають натхненної творчої праці та вагомих результатів у подальшому розвитку територіальної громади у Новому 2019 році.
Наталія Жукова, заступник директора з культурно-масової та інформаційної роботи Водянської сільської ради.
Фото Ірини Половкової